בניית מחשב

מחפשים שירותי בניית מחשב? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

בניית מחשב היא עניין מורכב ויש לקחת בחשבון, תוך כדי הבנייה, אלמנטים רבים שישפיעו על עבודת המחשב המוגמר. בחירת כל רכיב אלקטרוני שיהווה חלק מהמחשב הנבנה, היא משימה מורכבת וחשובה, יש להתאים את המפרט הטכני של המחשב לייעוד שקבע לו המשתמש.

בניית מחשב

אז ממה מורכב מחשב? מחשב מורכב מרכיבים אלקטרוניים בעיקר ובניהם ניתן למצא את המעבד, לוח האם, כרטיס הזיכרון, כרטיס המסך, הדיסק הקשיח, ספק הכוח, המאווררים, המסך וכוננים נוספים כגון כונן התקליטורים שאמנם איבד מכוחו אך עדין נמצא בלא מעט מחשבים, ומחזיק בתפקידים חיוניים.

בניית מחשב צריכה להתבצע במעבדת מחשבים מקצועית, בתנאים סטריליים ובאמצעות כלי עבודה מיוחדים המיועדים לכך. בניית מחשב, טוב שתתבצע על ידי טכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה שיודע להתאים את הרכיבים האלקטרוניים לצרכים של המשתמש, ולבצע את בניית המחשב עצמו הלכה למעשה.

 

התאמה מושלמת לייעוד

מחשב מצוין הינו מחשב שנבנה בדיוק לצרכיו של המשתמש. אדם שעוסק בגרפיקה יבקש מסך גדול או אולי בכלל שני מסכים וכרטיס מסך מקצועי ואיכותי במיוחד. מוזיקאי יהיה צריך מחשב חזק מאוד בשל תוכנות המוזיקה הכבדות בהן הוא משתמש, גיימרים מקצועיים יוסיפו למידותיו של המסך גם כרטיס מסך באיכות גבוהה וכן הלאה.

ישנם אנשים שהמפרט הטכני פחות מעניינים וחשוב להם בעיקר, שהמחשב שלהם יהיה מעוצב ויראה טוב בחדר העבודה שלהם. אלה שצופים בסרטים ושומעים מוזיקה באמצעות המחשב, יתאימו לעצמם מערכת מולטימדיה טובה שתכלול כרטיס קול איכותי וזוג רמקולים טובים במיוחד, כל אחד והצרכים המיוחדים שלו. בניית מחשב איננה זהה בין משתמש למשתמש.

 

בניית מחשב נייח באופן עצמאי

בבואכם לבצע בניית מחשב באופן עצמאי עליכם לדעת, לב ליבו של המחשב הינו המעבד. אי לכך, הדבר הראשון שיש לתת עליו את הדעת הינו דגם המעבד. מומלץ לאפיין מראש את הגדרת התפקיד שאתם מייעדים למחשב שלכם, האם זה הולך להיות מחשב עבודה, מחשב של איש מקצוע או מחשב משפחתי. כל אחד מהייעודים הללו יגרום לכך שהמפרט הטכני ישתנה.

עתה, יש לבחור את המעבד המתאים ביותר לייעוד המחשב ולאחר מכן, יש להתאים לוח אם. בהמשך, בחרו את הנפח והמהירות של הזיכרון שאתם זקוקים לו. בשלב הבא, בחרו דיסק קשיח חדיש מסוג SSD, הוא בכל מקרה הכונן המועדף כיום ורק תחליטו מה יהיה נפח הזיכרון של הדיסק הזה. לאחר מכן, בצעו התאמה של כרטיס המסך לשימוש של המחשב, אם אינכם גרפיקאים או אנשי וידאו תוכלו לחסוך לא מעט כסף בבחירת הכרטיס.

בחרו מארז שיתאים למיקום המיועד למחשב ואת מערכת הקירור המיטבית, מערכת קירור נכונה ואיכותית תאריך את ימיו של המחשב. בניית מחשב חכמה ומוצלחת היא כזאת שמחשבת כל צורך של המשתמש אל תוך המפרט הטכני של המחשב.

 

לבחור את הטוב ביותר

בניית מחשב מוצלחת ואיכותית תתבצע רק במקום עליו קיבלתם המלצות טובות מאנשים שאתם סומכים עליהם. חשוב שהמקום ממנו תרכשו את רכיבי המחשב יהיה גם המקום בו יבנו לכם את המחשב. חשוב לבחור מקום עם ניסיון ובעל מוניטין של מקום אמין ומקצועי. וודאו אילו שירותים תקבלו גם אחרי הרכישה, שירותי תיקונים וייעוץ שוטף חשובים ביותר.

מומלץ לרכוש את רכיבי המחשב במקום מוכר שיש לו גם מעבדת מחשבים בעלת מוניטין, במקום כזה, על פי רוב, יהיו אנשי מקצוע טובים שייעצו לכם אלו רכיבי מחשב מתאימים לצרכים שלכם ויבנו לכם מחשב על הצד הטוב ביותר, ובצורה מקצועית. אל תשכחו לקבל אחריות למינימום 24 חודשים על כלל רכיבי המחשב.

 

התנאים לבניית מחשב

חשוב מאוד לבצע בניית מחשב במעבדת מחשבים מקצועית שעושה זאת כל יום והרבה. במקום כזה נמצאים, בדרך כלל אנשי מקצוע טובים, מיומנים ומנוסים. מעבדת מחשבים מקצועית בנויה כך שניתן לבצע בה בניית מחשב בתנאים אופטימליים הכוללים: שטחים סטריליים, תאורה ממוקדת מיוחדת, כלי עבודה ייעודיים ומחסן של כל הרכיבים האלקטרוניים הקיימים ומהם בונים מחשב. ברוב מעבדות המחשבים, אם אתם רוכשים מהם את רכיבי המחשב, בניית המחשב עצמה לא תעלה לכם ותינתן על חשבון העסק.

 

מערכת הפעלה תוכנות נלוות וציוד היקפי

בניית מחשב כוללת גם את הטמעת מערכת ההפעלה של המחשב, ברוב גדול של המקרים תהיה זו גרסה של תוכנת ווינדוס. למערכת ההפעלה חשיבות גדולה בתפקוד המחשב ובהגנה עליו מכיוון שחלק ממנה הוא תוכנת אנטי ווירוס המגנה על המחשב מפני ווירוסים, תולעים וסוסים טרויאניים.

לאחר שבניית המחשב מסתיימת יש להטמיע את מערכת ההפעלה ולעיתים גם תוכנות נוספות כגון: אנטי ווירוס נוסף, חבילת אופיס, תוכנות מקצועיות לאנשי מקצוע מתחומים שונים וציוד היקפי הכולל מדפסת, סורק, רמקולים וכו'.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?