טכנאי מחשבים מרחוק

מחפשים שירותי טכנאי מחשבים מרחוק? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

שירות תיקון מחשב הוא אחד הדברים החשובים ביותר לאדם בעידן המחשב האישי. מכלול המידע היומיומי, השימושי, שנמצא במחשב האישי שלנו, בין אם מדובר במחשב נייח, ובין אם מדובר במחשב נייד, הוא עצום וניתן בהחלט לומר שהאדם המודרני פיתח תלות אמתית במחשב.

תוסיפו לכך את התלות שנוצרה בטלפון החכם שגם הוא סוג של מחשב נייד ותבינו עד כמה כולנו תלויים במכשירים אלה ובצורך לתקנם ברגע של תקלה, במהירות הגדולה ביותר שרק ניתן. אחד הפתרונות המהירים והיעילים, בעיקר כשמדובר בתקלות תוכנה, הוא טכנאי מחשבים מרחוק. טיפול מיטיב למחשב שניתן ממרחק, על ידי איש מקצוע.

איך זה קורה?

טכנאי מחשבים מרחוק יכול להיכנס למחשב שלכם בדרך מאוד קלה, אתם תונחו על ידי הטכנאי להוריד תוכנה להשתלטות מרחוק על המחשב, לאחר מכן תידרשו לתת לטכנאי קוד שנמצא בתוכנה ויאפשר לו לבצע כניסה מרחוק אל תוך המחשב שלכם.

בדרך זו יוכל טכנאי מחשבים מרחוק לאבחן את התקלה שלכם, ובמידה והיא תקלת תוכנה ולא חומרה, הוא יוכל לתקנה מרחוק בזמן שאתם תעשו כל דבר אחר בזמן שהוא מסדר את הדברים. אין צורך לצאת מהבית, זמן רב נחסך וגם משאבים.

איך זה קורה?

 

היתרונות של טכנאי מחשבים מרחוק

מדובר בשירות אפקטיבי ביותר מכיוון שבחלק גדול מאוד של תקלות המחשב הבעיה הינה בעיית תוכנה, וברוב המקרים במערכת ההפעלה של המחשב. תקלות מסוג זה ניתנות לטיפול מרחוק בצורה קלה ויעילה עד לפתרון מהיר של הבעיה. על פי רוב, הגדרה מחדש של מערכת ההפעלה פותרת את התקלה.

טכנאי מחשבים מרחוק יביא לכך שהמחשב שלכם יחזור לתפקוד מלא תוך דקות, עלות התיקון תהיה מופחתת מכיוון שהטכנאי לא היה צריך להגיע אליכם וזמן התיקון היה קצר. כשמדובר בטכנאי מחשבים מרחוק המספק שירות לעסק היתרונות שהוזכרו לעיל מעצימים עוד יותר את חשיבותם.

העובדה שניתן לקבל שירות טכנאי מחשבים מרחוק בכל שלב של יום העבודה ולעיתים גם אחריו, מונעת מהעובד את הצורך להשבית לעצמו שעות עבודה. טכנאי מחשבים מרחוק יכול לבצע את התיקון במחשב ובאותו זמן העובד אינו צריך להיות צמוד לטכנאי ויכול לבצע כל פעולה אחרת.

הדבר מצמצם מאוד את הנזק שתקלת מחשב יכולה להביא עמה ולפיכך, היא גם מונעת נזקים כלכליים לעסק. עסקים יכולים ליהנות ממגוון רחב של שירותי מחשב מרחוק כגון: התקנת תוכנות, שדרוג מערכות, שינוי הגדרות רשת מחשבים ופתרון תקלות מחשוב בשעות בהן העסק פחות פעיל או לא פעיל כלל.

היתרונות של טכנאי מחשבים מרחוק

 

החסרונות של טיפול מרחוק

החיסרון הבולט ביותר הוא כמובן היעדר היכולת לתקן בעיות חומרה כלומר, תקלות הקשורות ברכיבי מחשב כאלה ואחרים שאולי צריך להחליף, לשם כך חייב להגיע טכנאי פיזית למקום. כמו כן, למחשב שאינו מחובר לרשת האינטרנט לא ניתן להתחבר מרחוק ובמקרים מסוימים של תקלה במערכת ההפעלה, לא ניתן יהיה לבצע חיבור מרחוק גם כן.

 

הדרכה און ליין למשתמש

טכנאי מחשבים מרחוק יכול לספק שירותי הדרכה און ליין ללקוחות פרטיים וכמובן גם ללקוחות עסקיים, בנושאים של תפעול מחשב ותוכנה. מדובר בהדרכה טובה, ברורה ויעילה. בנוסף, ניתן לבצע הכשרה מקצועית לעבודה עם תוכנה עסקית חדשה, הטכנאי יראה לכם צעד אחרי צעד כיצד להשתמש במערכת ואף, כיצד לטפל בתקלות תפעול בסיסיות.

הדרכה און ליין למשתמש

 

חשוב לדעת לפני שמתחברים לטכנאי מחשבים מרחוק

אחד הדברים שהופך לחשוב ואפילו קריטי במקרה של הזמנת טכנאי מחשבים מרחוק הוא נושא ההמלצה. חשוב לקבל המלצה על כל סוג של טכנאי מחשבים אבל, אחת כמה וכמה לטכנאי מחשבים מרחוק. הסיבה לכך, שהטכנאי יבקש מכם להתקין תוכנה להשתלטות מרחוק על המחשב שלכם ולא הייתם רוצים לגלות בדיעבד שנפלתם על נוכל שעתה, יושב לכם במחשב וחשוף לכל המידע שנמצא בו.

המלצות טובות יבטיחו לכם שלא נפלתם על נוכל מהסוג הזה. בנוסף, אתם יכולים לחפש בגוגל שמות של תוכנות חינמיות לשליטה מרחוק, על מנת שתדעו שהתוכנה שנתבקשתם להתקין אכן מוכרת ונמצאת בשימוש.

דברים נוספים שחשוב לדעת על חיבור מרחוק, בכל פעם שטכנאי מחשבים מרחוק יבקש מכם להתחבר למחשב שלכם כדי לטפל בתקלה כלשהי, הוא יידרש לקבל מכם קוד אותו מספקת התוכנה בכל כניסה מחדש, לא ניתן להשתמש באותו קוד יותר מפעם אחת.

בנוסף, לא תתאפשר כניסה למחשבכם במידה והתוכנה סגורה כלומר, לא מספיק שהתוכנה מותקנת אצלכם במחשב, כדי שניתן יהיה לבצע שליטה מרחוק במחשב שלכם התוכנה צריכה להיות פתוחה. ענין חשוב מאוד נוסף הוא שיש להתנתק מיד לאחר סיום הטיפול במחשב מרחוק, מתוכנת השליטה מרחוק.

במידה ותישארו מחוברים לתוכנה אתם תהיו חשופים לחדירה של ווירוסים ומזיקים אחרים וכמו כן, תהיו חשופים להשתלטות עוינת של אדם שאינכם מכירים.

חשוב לדעת לפני שמתחברים לטכנאי מחשבים מרחוק

 

תוכנות שליטה מרחוק נפוצות

טכנאי מחשבים מרחוק יעבוד, על פי רוב, עם אחת מתוכנות השליטה מרחוק הבאות, הנחשבות לנפוצות והמקובלות ביותר:

  • Anydesk
  • Teamviewer
  • Ammyy admin

שימו לב שהטכנאי שבחרתם בו עושה שימוש באחת מהתוכנות המומלצות והמוכרות האלה, זה יסמן לכם שהטכנאי שלכם יודע מה הוא עושה ושהוא כנראה אמין ולא נוכל בתחפושת.

תוכנות שליטה מרחוק נפוצות

 

תמצית שלבי ההתחברות מרחוק

  • יש לבדוק את חיבור הרשת לאינטרנט על מנת לוודא שאתם מחוברים, ללא חיבור לא ניתן לעשות דבר מרחוק.
  • הורדת תוכנת שליטה מוכרת למחשב שלכם.
  • הכנת רשימת התקלות שמטרידות אתכם והתחברות לטכנאי.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?