מינימום תקלות – כל מה שצריך לדעת על esim

אם אתם טסים לחו״ל, אתם צריכים להתכונן לזה כמו שצריך. תצטרכו לסגור ביטוח בריאות, לקחת ימי חופש מהעבודה, להכין מזוודה ועוד הרבה דברים. לרכוש סים הוא גם דבר חשוב. בעולם המודרני, יותר ויותר אנשים משתמשים ב-Esim. אנחנו נדבר על ה-Esim יותר לעומק ונסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להשתמש בו בקלות.

 

מה זה Esim?

esim לחול הוא סים שישמש אתכם במהלך החופשה שלכם. מה שמיוחד בו זה שהוא אלקטרוני ותוכלו לרכוש אותו דרך האינטרנט. טכנולוגיה זו פותחה בשנת 2016 ומאז שימשה מטיילים רבים. חשוב לדעת כי קיימות חברות רבות אשר מציעות רכישת Esim. חשב ללכת לחברה מקצועית אשר מציעה חבילות טובות שהשימוש בהן קל.

אסים

 

חברת iesim

כמו שאמרנו קודם לכן, חשוב ללכת לחברה מקצועית. חברת iesim היא חברה כזו. היא מציעה מגוון חבילות גלישה ביותר מ-190 מדינות שונות. תוכלו לרכוש חבילה בצורה קלה – וכך להנות מחוויה טובה. המחירים שחברה זו מציעה הם מחירים משתלמים אשר יכולים להתאם לכל כיס. אותם מחירים משתנים בהתאם לחבילה שאתם רוצים ועל זה נדבר עכשיו.

 

מחירים בחברת iesim

המחירים משתנים בהתאם לחבילה שאתם רוצים וגם בהתאם למדינה שאתם טסים אליה.

  • חבילה של GB 1 ל-7 ימים באירופה תעלה 4.80 דולר לכל התקופה.
  • חבילה של 2 GB ל-15 ימים באירופה תעלה 6.60 דולר לכל התקופה.
  • חבילה של 2 GB בצפון אמריקה ל-15 ימים תעלה 16 דולר לכל התקופה.

 

חברה זו מציעה עוד המון חבילות גלישה. המלצה שלנו – היכנסו לאתר האינטרנט שלהם ותבדקו בעצמכם. כך תוכלו למצוא את החבילה שמתאימה לכם.

מטיילים

 

איך להפעיל את ה – Esim בקלות?

ניתן להפעיל את ה-Esim בקלות וללא יותר מדי סיבוכים בעזרת 4 שלבים:

  1. היכנסו להגדרות הטלפון ותבדקו כי המכשיר שלכם תומך בטכנולוגיית Esim.
  2. תבחרו את חבילת הגלישה שמתאימה לכם. לאחר הרכישה, תחכו קצת. אתם הולכים לקבל קוד QR לאימייל.
  3. תיכנסו שוב להגדרות ותחפשו את מנהל הסים. לאחר מכן, תלחצו על ״הוספת Esim״.
  4. תסרקו בעזרת המצלמה שלכם את הקוד QR שקיבלתם. לאחר מכן תלחצו על ״הפעלת ה-Esim"

 

 

דבר נוסף שאתם צריכים לדעת

דבר נוסף שאתם צריכים לדעת הוא שניתן לבדוק את יתרת החבילה. במידת הצורך ניתן להטעין אותה מחדש. כל מה שתצטרכו לעשות זה להיכנס לאתר האינטרנט של החברה. היכנסו לאזור של בדיקת יתרה או לאזור של טעינה מחדש ותקשיבו להוראות.

 

לסיכום

אם אתם מתכננים לטוס לחו״ל, Esim יהיה החבר הכי טוב שלכם. תוכלו לרכוש את הסים האלקטרוני הזה דרך האינטרנט ולהנות מחבילת הגלישה שאותה בחרתם. חברת iesim היא חברה מדהימה אשר מציעה מגוון חבילות. מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להיכנס לאתר האינטרנט של החברה, לבחור את החבילה שמתאימה לכם, לרכוש אותה ולהפעיל אותה. עשיתם את זה? מה שנותר לנו להגיד לכם הוא – חופשה נעימה!

באמצעות הטלפון

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?