טכנאי מחשבים בבאר טוביה

מחפשים טכנאי מחשבים בבאר טוביה? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

 שי no limit
שי שרפי

שי no limit

נבדק לאחרונה 10.07.2024
4.86
7
חוות דעת
התמחויות: טיפול בתקלות מחשב, ושדרוג חומרה למחשבים. , איפוס סיסמא ששכחתם למחשב. , התקנת כל סוגי התוכנות למחשב , התקנת מערכות ההפעלה ווינדוס, אופיס, אנטי וירוס וכו` , העברת מידע ממחשב ישן למחשב חדש , פירמוט מחשב , שחזור מידע וגיבויים , חיווט כבלי רשת, בדיקה התקנה ותיקון נקודות תקשורת , שירותי תמיכה לעסקים , פיתוח תוכנות ייעודיות לכל מטרה
קשר מחשבים
רוני קורדובה

קשר מחשבים

נבדק לאחרונה 22.07.2024
4.83
59
חוות דעת
התמחויות: תיקון כל סוגי המחשבים ניידים ונייחים , התקנת תוכנות , מכירת מחשבים , שידרוג מחשבים , מכירה של ציוד קצה , תיקון מדפסות , הדרכות , אחריות על כל עבודה , מחירים הוגנים , שירות אמין ומקצועי

 

✔️ טכנאי עד הבית

✔️ אפשרות לטיפול מרחוק בתקלות חומרה

✔️ צוות טכנאים עם ניסיון של מעל 20 שנה

✔️ טיפול בכל סוגי המחשבים

 

טכנאי מחשבים מבצע שלל עבודות תיקון ותחזוקה של מחשבים. טכנאי המחשבים יוכל להציל אתכם ברגעים קריטיים ולפתור בעיות המפריעות להתנהלות השוטפת שלכם. מכיוון שזהו המצב, חשוב להכיר את עבודתו של הטכנאי וכן את הטכנאי המועדף עליכם מבעוד מועד, כדי שברגע האמת תוכלו לפנות אל הטכנאי במיידי והוא יפתור עבורכם את הבעיות שצצו. כעת, נכיר את עבודת טכנאי המחשבים עצמה.

 

טכנאי מחשבים בבאר טוביה – פתירת בעיות ותיקון תקלות

עיקר עבודתו של טכנאי מחשבים בבאר טוביה נסובה סביב פתירת בעיות שצצות ותיקון תקלות במחשב. הטכנאי מכיר את המחשב לפני ולפנים, הן מבחינת החומרה והן מבחינת התוכנה של המחשב באופן המאפשר לו להבין מהיכן נובעת התקלה וכיצד לפתור אותה. נדון בבעיות הנפוצות עימן מתמודד טכנאי המחשבים בבאר טוביה וכיצד הוא פותר את אותן הבעיות.

 

מחשב איטי

לקוחות רבים פונים אל טכנאי המחשבים בבאר טוביה, בטענה כי המחשב שלהם נהיה איטי ואינו מגיב עוד בצורה המצופה ממנו. מחשב איטי דומה לעליית טמפרטורת הגוף, מה שמכונה בפי העם בפשטות "חום". מדובר בסימפטום לבעיות אחרות, אשר יש לאתר אותן ולפתור אותן. מחשב איטי הוא לא הבעיה, אלא סימפטום שלה.

טכנאי המחשבים, אם כן, יעמול על מנת לזהות את מקור הבעיה ויפתור אותה בהתאם. מקובל להצביע על חמישה גורמים עיקריים לכך שמחשב מתחיל לקרטע ולפעול באופן איטי.

נפרוט את אותם המקורות ואת דרך פתרון התקלות.

המקור הראשון להאטת פעילות המחשב, הוא חדירת וירוסים ותוכנות זדוניות אל תוך המחשב. ברחבי הרשת זורמים להם מגוון עצום של וירוסים המחפשים מחשבים להיתפש עליהם, לזהם אותם ולהוביל או לקריסת המחשב. לחלופין, מטרת הווירוס היא לאפשר לאותו האקר העומד מאחורי הווירוס לדלות מידע מהמחשב אליו חדר הווירוס, מידע שיאפשר לו לסחוט גורמים מסוימים באמצעותו.

הווירוס, כאמור, פוגע בפעילות הכוללת של המחשב. הפגיעה בפעילות גורמת להאטת הפעילות ולתופעת המחשב האיטי. טכנאי המחשבים בבאר טוביה ידע כיצד לנטרל את ההשפעה של אותו הווירוס ולסלק אותו מתוכנת המחשב. 

 

פעמים רבות, כל הנדרש מטכנאי המחשבים בבאר טוביה הוא להתקין תוכנת אנטי וירוס אשר תסרוק את המחשב ותנקה אותו מכלל הווירוסים אשר מצויים בו. התוכנה תסלק את הווירוסים מהמערכת ויתכן בהחלט כי המצב ישוב לקדמותו. 

מנגד, ייתכנו אף מקרים בהם הווירוס כבר פגע בעניינים מהותיים יותר בתוכנה ואף בחומרה במחשב והסרת הווירוס לבדו לא תתקן את הנזק שכבר נגרם. באותם מצבים, הטכנאי ייאלץ להמשיך ולתור אחר הבעיה.

גורם נוסף לבעיית המחשב האיטי, הוא צורך בעדכון תוכנה שלא ממומש. מחשבים דורשים עדכונים מעת לעת. כאשר עדכון התוכנה לא מבוצע יווצר פער בין דרישות התוכנה לבין המצב בפועל מה שיגרום להאטת פעילות המחשב. במקרים אלו, כל שיצטרך טכנאי מחשבים לעשות הוא לעדכן את התוכנה ולבדוק האם המחשב אכן חזר לעבוד במהרה.

מקרים הפוכים הם מקרים בהם בוצע עדכון תוכנה שיצר פער בלתי ניתן לגישור בין החומרה לבין התוכנה המעודכנת. העדכון גורם להאטת פעילות המחשב. במקרים אלו, מה שיצטרך לעשות טכנאי המחשבים בבאר טוביה הוא להסיר את העדכון האחרון ולבחון האם המחשב שב לפעולה במהירות הרצויה.

גם תוכנות הפועלות ברקע עלולות לגרום להאטת הפעילות במחשב. ישנן תוכנות אשר רצות מאחורי הקלעים ללא הרף ומכבידות על המחשב. במקרים אלו, טכנאי המחשבים בבאר טוביה יתקין תוכנה נוספת העוצרת את הפעילות של אותן התוכנות ותשיב את המחשב לפעילות תקינה.

לבסוף, גם בעיות חומרה עלולות להאט את פעילות המחשב. במקרים אלו, אחד מהרכיבים הפיזיים במחשב לא עובדים כראוי וטכנאי המחשבים בבאר טוביה יחליף אותם. נסכם את כל הסיבות האמורות להאטת המחשב בטבלה.

 

הבעיה וירוסים עדכוני תוכנות תוכנות רקע בעיות חומרה
תוכן הבעיה וירוס פוגע במחשב
  1. אי התקנת עדכון נחוץ
  2. התקנת עדכון לא מתאים
תוכנות רצות ברקע ומאיטות את פעילות המחשב מרכיבים במחשב בלויים ואינם עובדים כראוי
פתרון הבעיה אנטי וירוס
  1. הוספת העדכון הנחוץ
  2. הסרת העדכון הפוגע
סגירת כלל התוכנות שאינן רצויות החלפת הרכיבים הפגומים, דוגמת דרייברים או כוננים.

 

מחשב לא עובד

בעיה חמורה יותר אשר דורשת טיפול היא מחשב שלא עובד כלל. עם מחשב איטי אפשר להסתדר, עם מחשב שקרס אין עוד מה לעשות. באותם מקרים אין מנוס אלא להזמין את טכנאי המחשבים אשר יאתר את מקור הבעיה ויפתור אותה. 

גם כאן הסיבה לכך שהמחשב לא עובד אינה חד משמעית. עם זאת, פעמים רבות מחשב לא עובד כלל עקב בעיות חומרה יותר מאשר בעיות תוכנה. ישנם מצבים בהם מדובר בבעיות חומרה מורכבות בעוד שבפעמים אחרות מדובר בבעיות של חיבורים ומגעים פשוטות למדי שניתן לתקן בקלות.

 

בעיות רשת

בעיות נוספות אשר פותרים טכנאי מחשבים בבאר טוביה, הן בעיות רשת. לא אחת קורה שמחשב לא מצליח להתחבר לרשת האינטרנט או לחלופין לא מצליח להתחבר אל הבלוטות'. באותם מקרים טכנאי המחשבים יתמודד עם בעיה זו ויפתור אותה.

תיקון מחשב נייח

שאלות נפוצות
מומלץ לבחור בטכנאי מחשבים מנוסה, אשר שמעתם אודותיו המלצות וכן ביקרתם באתר שלו ומצאתם ביקורות חיוביות אודותיו. חשוב לוודא כי לקוחותיו מרוצים גם לאחר זמן ולא רק באופן רגעי, שכן לא אחת טכנאי מחשבים יודעים אי לפתור בעיה באופן נקודתי מאוד אך כעבור זמן קצר הבעיות צצות מחדש. מכיוון שכך, חשוב לשמוע לא רק על חוויית השירות של הלקוחות הקודמים אלא גם על שביעות רצון לאורך זמן.  לאחר שמצאתם כמה טכנאי מחשבים בבאר טוביה אשר עונים על קריטריון זה, תצטרכו לבחור את הטכנאי הטוב ביותר. כיצד תעשו זאת? ראשית, השוו מחירים בין הטכנאים השונים. כאשר כל הטכנאים אשר השוויתם הינם טכנאים טובים ומצטיינים, אין סיבה לבחור ביקר אלא בחרו בזול ביותר. ראשית, בחנו עד כמה הטכנאים זמינים והאם יהיו פנויים אליכם כאשר תצטרכו אותם.
טכנאי מחשבים יכול להיות בוגר קורס ייעודי לתיקון מחשבים, אשר מכשיר אותו לתפקיד המסוים של טכנאי מחשבים. אולם ישנם גם טכנאים אשר למדו מקצועות רחבים יותר העוסקים במחשב, דוגמת הנדסת מחשבים או מדעי המחשב והם בחרו לעסוק בטכנאות מחשבים. בנוסף, ישנם אנשים עם חוש למחשבים אשר משמשים גם הם כטכנאי מחשבים. אולם אלו לרוב יהיו מקצועיים פחות והאחריות על עבודתם תהיה מוגבלת אף היא. משכך, רצוי לבחור בטכנאי מחשבים מוסמך ומקצועי.
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?