מעבדת מחשבים

מחפשים מעבדת מחשבים? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

מעבדת מחשב היא חלק בלתי נפרד מחייו של כל אדם כבר מספר עשורים, לכל אדם יש לפחות מחשב אחד אתו הוא עובד, או מעביר חלק משעות הפנאי שלו, צופה בסרטים, מתכתב עם אנשים ושולח מיילים. מכיוון שלמחשבים יש חלק גדול וחשוב בחייהם של מרבית בני האדם, הם גם סובלים מעייפות מעת לעת ומשהו בתוכם מתקלקל. מחשב שאינו עובד מייצר בעיה גדולה למשתמש, היות שחלק נכבד מפעילותו נמצא במחשב, הוא אינו יכול לתפקד כמו שהוא רגיל. כאן נכנסת לתמונה מעבדת תיקון מחשבים.

מעבדת מחשבים במרכז

מעבדת מחשבים בצפון

מעבדת מחשבים בדרום

מעבדת מחשבים בשרון

מעבדת מחשבים בחיפה

מעבדת מחשבים בירושלים

מעבדת מחשבים ביהודה ושומרון

מהי מעבדת מחשבים?

מעבדת מחשבים הנה מקום סטרילי בו ניתן לבצע תיקונים עדינים שקשורים אליהם חלקי חילוף קטנים במיוחד. המעבדה בנויה ומעוצבת כך, שניתן לעבוד עם רכיבים קטנים מבלי לפחד שרכיב כזה או אחר ילך לאיבוד במעבדה. כמו כן, במעבדה נמצאים כלי עבודה מיוחדים לעבודה עם חלקים קטנים ועדינים כמו, מברגים קטנים במיוחד, מלחמי בדיל, פטישים קטנטנים, אקדח אוויר חם שמפרק רכיבי אלקטרוניקה שלא ניתן לפרק באמצעות מלחם, ספקי כוח מיוחדים למעבדות עם זרם ומתח משתנים לפי צרכיו של הטכנאי, רב מודד למדידת מתחים בוולט ורכיבי אלקטרוניקה שונים.

מעבדת מחשבים

 

מעבדת תיקון מחשבים או טכנאי בבית?

במעבדת מחשב נמצא כל הציוד הדרוש לצורך טיפול ותיקון כל בעיה שמתגלה במחשב, המעבדה בנויה כך שקל ונוח לעבוד בה. מעבדת מחשב בניגוד לטכנאי מחשב שמגיע אליכם הביתה יכולה לבצע כל תיקון, בעוד שהטכנאי, יציע לכם בחלק גדול מהמקרים להחליף רכיב שבמעבדה היו מתקנים ולא מחליפים, מכיוון שבמעבדה אפשר.

 

כיצד לבחור מעבדת מחשבים?

כמו בכל תחום התחילו מקבלת המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם ותיקנו מחשב במעבדה כלשהי. אבל, אל תסתפקו בכך, בהגיעכם למעבדה נסו להתרשם מרמת המקצועיות של הטכנאים, מהאבזור והסדר במעבדה, ובעיקר מרמת השירות והיחס שאתם מקבלים. קיים קשר בין היחס שתקבלו כלקוחות לבין היחס של הטכנאים למחשב שלכם, יחס טוב מייצר טיפול ותיקון טובים, יחס רע, גורר אחריו תיקון מזלזל ולא מקצועי.

 

ניסיון – מוניטין – הכשרה

  • מוניטין – המוניטין נצבר לאורך תקופה שבה מעבדת המחשבים קיימת ומטפלת בלקוחות. כשלמעבדה ישנם מספיק לקוחות מרוצים נוצר המוניטין. חשוב לוודא שמדובר במעבדת מחשב בעלת מוניטין.
  • ניסיון – על פי רוב, מעבדה שייצרה לעצמה מוניטין יש לה גם מספיק ניסיון, הדברים קשורים אחד לשני קשר הדוק. סביר להניח שמעבדה שלה מוניטין וניסיון, מסוגלת למצא פתרונות טובים למרבית תקלות המחשב שעלולות להיווצר.
  • הכשרה – חאפרים לא חסרים בישראל ובכל תחום אפשרי. ישנם חאפרים שבכל זאת יודעים לספק את העבודה וישנם כאלה שממש לא. שאלו תמיד מה רמת ההכשרה של הטכנאי שעומד לפתוח את המחשב שלכם, טכנאי חסר הכשרה מתאימה עשוי לייצר יותר נזק מתועלת.

 

הצעת מחיר – חלפים – אחריות

  • הצעת מחיר – אל תמהרו לבצע תיקון, בקשו תמיד הצעת מחיר, עיינו בה ובחנו האם כדאי לבצע את התיקון המוצע. במקרים מסוימים תגלו שעלות התיקון מצדיקה רכישת רכיב חדש.
  • חלפים – הקפידו לבקש מהטכנאי במעבדה שבמידה ויש צורך להחליף חלק כזה או אחר, הוא יחליף אך ורק בחלפים מקוריים, הדבר כנראה יחסוך לכם כסף ועוגמת נפש בעתיד. ישנם מקרים בהם חלפים תואמים יכולים לעשות עבודה מספיק טובה ובעלות נמוכה יותר ולכן, חשוב שתקבלו שירות מקצועי ממעבדה שבה הטכנאים יודעים להפעיל שיקול דעת ויבחרו עבורכם תמיד את הפתרון המיטיב ביותר.
  • אחריות – חשוב מאוד לדאוג לקבל על כל תיקון אחריות, מעבדת מחשב מקצועית אכן תיתן לכם מבלי שתדרשו לבקש אחריות על התיקון שבוצע.

הצעת מחיר – חלפים – אחריות

 

מעבדת מחשבים אפל

מחשבי אפל ומחשבי פי סי הם שני עולמות שונים לחלוטין זה מזה ולכן, לא כל מעבדת מחשבים מטפלת גם במחשבי אפל. במידה והמחשב שלכם הוא אפל, עליכם לחפש מעבדה שמתמחה בטיפול במחשבים אלה, הדבר יבטיח לכם שטכנאים מיומנים עוסקים במחשב שלכם. מחשבי אפל צריכים אך ורק חלפים מקוריים של אפל ולא שום דבר אחר, מדובר במערכת הפעלה אחרת לגמרי שדורשת ידע והיכרות ספציפיים.

מעבדת מחשבים אפל אמורה להיות מסוגלת לתת לכם שירות כולל לכל סוגי המחשבים הקיימים מתוצרתה: מחשבים נייחים, מחשבים ניידים ומחשבי כף יד, בחלק מהמקרים מעבדת מחשבים אפל תספק שירות גם למכשירי הטלפון הניידים של אפל.

 

מעבדת מחשבים dell  ומעבדת תיקונים לנובו

ישנם אנשים שחושבים שכמו שמוסך אינו מורשה לטפל בכל סוגי הרכבים רק בגלל שהוא מוסך, גם מעבדת מחשב איננה יכולה לטפל בכל יצרני המחשבים ואמורה להתמחות בשניים שלושה יצרנים בלבד. יש לא מעט היגיון בצורת החשיבה הזאת וניתן למצא מעבדות מחשבים שפועלות על פי השקפת חיים זו ומספקות שירות תיקונים מוגבל לשניים שלושה יצרנים. יש מי שהלכו רחוק יותר עם תפיסת עולם זו ופתחו מעבדת מחשבים ייעודית ליצרן מחשבים אחד בלבד. דוגמא לכך היא מעבדה שמספקת אך ורק שירות תיקונים למחשבים ניידים של חברת לנובו.

השאלה שכל אחד בוודאי שואל את עצמו עכשיו היא, מדוע שאדם יפתח עסק ייעודי ליצרן אחד בלבד, זה נשמע הרבה פחות כלכלי אולם, לא תמיד כך הדבר.

 

חברת לנובו

מבין מחשבי ה- PC ידועה חברת לנובו כחברה אמינה שמייצרת מחשבים אמינים לאורך זמן רב, מחשבים מתקדמים מבחינה טכנולוגית ואיכותיים במיוחד. אולם, לא חשוב כמה היצרן טוב ומייצר מוצרים אמינים ואיכותיים, מחשבים מורכבים מרכיבים קטנים שסובלים מבלאי ומתקלקלים בשלב מסוים. כמו כן, אין אף מחשב בעולם, תהיה מערכת ההגנה אשר תהיה בו שאינו חשוף לווירוסים ובעיות תוכנה. חברת לנובו הנה תאגיד מחשבים סיני ענק בעל משתמשים רבים, פרטיים ועסקיים.

 

חברת DELL

חברת DELL הנה דוגמא נוספת ליצרנית מחשבים גדולה ואיכותית מאוד. גם היא כמו לנובו ידועה במחשבים אמינים לאורך זמן רב, מחשבים מתקדמים מבחינה טכנולוגית ואיכותיים במיוחד. לפיכך, היה מי שמצא לנכון להקים מעבדת מחשב שתספק שירותי תיקונים למחשבי DELL בלבד. מדובר בחברת ענק שלה לקוחות פרטיים ועסקיים רבים ולכן, מדובר בנתח שוק גדול, שיכול להוות בסיס מצוין לפעילותה של מעבדת מחשב.

חברת DELL

 

מדוע זה כדאי?

מעבדה שממתגת את עצמה תחת יצרנית אחת בלבד מייצרת בקרב קהל הלקוחות את התחושה, שמדובר בחברה המתמחה בצורה המקצועית ביותר בטיפול במוצרי היצרנית. מדובר במיתוג יוקרתי שמביא בדרך כלל לא מעט לקוחות. המוניטין שנוצר למעבדה גורם לכך שבעלי מחשבים של יצרניות אחרות יוצרים קשר גם הם ומבקשים לדעת מה הסיכוי שטכנאי המעבדה בכל זאת יטפלו במחשב שלהם.

בשקט, בשקט, לוקחים הטכנאים גם מחשבים אלה ומטפלים בהם מכיוון שיש להם את הידע והיכולת. אבל, קיים יתרון נוסף וחשוב מאוד, מיתוג כזה עשוי להביא את יצרנית המחשבים לקיים שיתוף פעולה ברמה כזאת או אחרת עם מעבדת המחשבים, דבר שמקדם מאוד את פעילותה המסחרית של המעבדה ומשדרג עוד את המוניטין שלה.

 

תיקונים שמבצעים רק במעבדת מחשבים

הסיבה לקיומן של מעבדות מחשבים ולא רק של טכנאי מחשבים המגיעים לבצע תיקון בבית הלקוח, נעוצה בעובדה שישנם תיקונים שניתן לבצע אך ורק במעבדת מחשבים. תיקונים כגון: ריבולינג, תיקון צג מחשב שבור, תיקון צג מחשב מקולקל, תיקון או החלפת לוח אם, תיקון קונקטור, תיקון מנורת מסך, דורשים עבודה בתנאים של מעבדה, עם רכיבים וכלים אלקטרוניים זעירים. תנאי מעבדה הם סוג של תעודת ביטוח לתיקון יעיל, אחראי וכזה ששומר על המחשב מכל משמר.

תיקונים שמבצעים רק במעבדת מחשבים

 

שירות ועוד פעם שירות

מעבדת מחשב צריכה לדעת לתת שירות טוב ללקוח, בעידן בו אנו חיים מתן שירות אינו מסתכם אך ורק ביחס שהלקוח מקבל מנציג השירות של המעבדה. ישנן מעבדות מחשבים שיבצעו בדיקת אבחון תקלה למחשב שלכם ללא תשלום, כחלק מהרצון שלהם לתת לכם שירות טוב ולא מידי יקר. לכן, מומלץ תמיד לחפש מעבדת מחשבים שנותנת שירות בצורה זו.

חלק נוסף ממתן השירות, והוא חשוב לא פחות, הנו קבלת תעודת אחריות לתקופה של מינימום 12חודשים, עבור התיקון שבוצע, אל תוותרו על כך בשום אופן. זאת ועוד, ישנן מעבדות שמספקות שירות נוסף בתשלום סמלי, מדובר בשירות נוח מאוד בו שולחת מעבדת המחשבים שליח שייקח את המחשב שלכם מהבית למעבדה וכנ"ל, יחזיר את המחשב לאחר התיקון מהמעבדה אליכם הביתה. אין ספק ששירות כזה חוסך לכם זמן וכסף.

 

לסיכום

מעבדת מחשב הנה בעלת חשיבות גדולה עבור מרבית בני האדם, מכיוון שכמעט לכל אחד יש מחשב. בעיה במחשב מייצרת תקיעות בשטף העבודה מכיוון שאין עסק שאין בו לפחות מחשב אחד, והיא מתסכלת את מי שמשתמש במחשב כמרכז תוכן לבילוי בשעות הפנאי. אי לכך, מצאו מעבדה מומלצת, מקצועית ומנוסה שטכנאיה ידעו לטפל במחשב שלכם בצורה הטובה והמהירה ביותר.