תיקון מסך מחשב

מחפשים שירותי תיקון מסך מחשב? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

המחשב שלנו הוא כמעט מרכז חיינו ויש לרובנו תלות אמתית במכשיר האלקטרוני הזה. כמות המידע שאנו מזרימים לתוך המחשב שלנו, בין אם זה מחשב נייד, ובין אם זה מחשב נייח, היא עצומה ואנו זקוקים ליכולת לשלוף כל קובץ שקיים במחשב שלנו בכל רגע נתון. הדרך שלנו לתקשר עם המחשב מחולקת לשתי מערכות קלט האחת, כוללת שני מרכיבים: עכבר ומקלדת המאפשרים לנו לנתב את עצמנו בתוך נבכי התוכנות שמותקנות במחשב. הדרך השנייה, באמצעות מסך המחשב שמציג לנו את כל תכולת המחשב שלנו. מה מומלץ לעשות כשצריך לתקן מסך מחשב?

 

לפני כל תקלה – תחזוקה

מסך המחשב שלכם נראה אולי מאסיבי אך מדובר במוצר אלקטרוני די עדין ויש להתייחס אליו בהתאם. אחד הדברים החשובים לצורך שימור תקינותו של מסך המחשב שלכם הוא ניקיון המסך מעת לעת. כדאי לנקות את המסך פעמיים בשבוע עם חומר המיועד לכך, לכלוך שמצטבר במקומות שונים של המסך עלול לפגוע בתקינותו.

כמו כן, במידה ואתם מזיזים את המסך על מנת לנקות את השולחן עליו הוא עומד, עשו זאת בזהירות, אל תמשכו כבלים אלא נתקו אותם בעדינות, הניחו את המסך בצורה חלקה ולא בכוחניות וכן הלאה. וודאו מידי פעם שכבלי החשמל של המסך תקינים מכיוון שכבל רופף עלול לייצר קצר שישרוף את המסך ויגרום לכך שתאלצו לרכוש מסך חדש.

לפני כל תקלה – תחזוקה

 

מה ההבדל בין מסך מחשב נייח למסך מחשב נייד?

קיימים הבדלים משמעותיים בין מסך מחשב נייח למסך מחשב נייד, נתחיל בכך שמסך מחשב נייח הנו יחידה נפרדת מהמחשב, יחידה עצמאית שללא כבל המידע שמחבר בין המסך למחשב אין לה שום קשר ליחידת המחשב. לעומת זאת, מסך מחשב נייד הנו חלק אינטגרלי מהמחשב עצמו, המסך לא מתקיים ללא המחשב והמחשב לא מתקיים ללא המסך לפיכך, תיקון מסך מחשב נייד מורכב יותר מתיקון מסך מחשב נייח.

מכיוון שמסך מחשב של מחשב נייח הנו יחידה חיצונית, קל לנו מאוד לקבל החלטה להחליף את מסך המחשב בחדש, בעיקר לנוכח העובדה שאין מדובר בהוצאה גדולה במיוחד. עלותו של מסך מחשב נייד חדש מעט גדולה יותר והיא דורשת בכל מקרה את הכנסת המחשב למעבדת מחשבים, שם יפרקו את המחשב כדי לבצע החלפת מסך כראוי.

 

תיקון צג מחשב  – מסך מגע

מחשב נייח

צג המחשב הסטנדרטי קל לתיקון ואינו מהווה הוצאה גדולה מידי במידה והחלטתם לרכוש חדש. מנגד, צג המחשב שעובד במגע זה כבר סיפור אחר. ראשית, מדובר במסך הרבה יותר יקר, מסך מגע למחשב נייח מתחיל בסכום של 1200 שקלים ויכול להגיע גם ל- 2000 שקלים. אי לכך, לא תמהרו להחליפו ותעדיפו לתקנו במידת האפשר. חשוב לציין, גם תיקון מסך מגע עלול להיות מעט יקר מכיוון שמדובר בטכנולוגיה מתקדמת יותר ובינתיים יקרה הרבה יותר.

 

מחשב נייד

תיקון מסך מגע במחשב נייד הוא יקר ומורכב עוד יותר מבמחשב נייח, למשל, המסך של מחשב לנובו מדגם יוגה, מסך מגע מתהפך ומתקדם במיוחד שיהיה יקר מאוד לתקן אותו ועוד יותר יקר להחליפו לחדש. אי לכך, מי מכם שיש לו מחשב נייד עם מסך מגע ייחודי, חייב לדאוג לשמור עליו בשבע עיניים, לשמור שלא ייפול וייסדק, לא לשבת עליו בטעות וכן הלאה, מכיוון שכל תיקון של מסך זה יהיה יקר ויכאב בכיס.

תיקון צג מחשב  - מסך מגע

 

תיקון מסך hp

מסכי hp אינם מסכים שונים ממסכים של יצרניות אחרות, hp הנה חברה מוכרת וותיקה שבשנים האחרונות נוצר פיחות במעמדה לנוכח האיכויות הגבוהות שהציגו המתחרים והמחירים התחרותיים שלהם. תיקון מסך מחשב של חברת hp אפשרי כמו במקרה של כל יצרנית אחרת אולם, המחירים של יצרנית זו מעט יותר גבוהים הן עבור תיקון מסך והן במצב של רכישת מסך חדש.

 

תיקון מסך מחשב lg

במקרה של חברת lg ישנן מעבדות מחשבים שמתמחות במוצרי חברה זו ובמסכי המחשב מתוצרתה. מעבדות אלה מספקות שירותי תיקוני מסך מחשב של חברת lg מרמת התיקון של בעיות חומרה במסך, תיקון והחלפת רכיבים מסוימים שמורכבים בתוך המסך ותיקון המעטפת החיצונית. מדובר על פי רוב, במסכי אל סי די שברוב המקרים החלפת כפתור on/off פותרת את הבעיה שקיימת במסך. מעבדות אלה דואגות לתת ללקוח אחריות על התיקון למינימום תקופה של 12 חודשים.

 

תיקון מסך מחשב אסוס

יצרנית המחשבים ומסכי המחשב אסוס מוכרת בעיקר בזכות המחשבים הניידים האיכותיים שלה. אסוס אינה חברה שמפריזה במחירי מוצריה והם מחולקים היטב לקטגוריות, בניהן ניתן למצא מוצרי פרימיום. גם במקרה של אסוס ניתן בהחלט לתקן מסך מחשב נייח ללא בעיה באמצעות הידע המיטיב של טכנאי מחשבים מוסמך. בהתאם לבעיה במסך ייקבע מחיר התיקון שעל פי רוב יעמוד על כמה מאות שקלים בודדים. תיקון מסך מחשב נייד של אסוס מעט יותר מסובך ויקר אולם, גם הוא אפשרי.

תיקון מסך מחשב אסוס

 

תיקון מסך מחשב דל

יצרנית המחשבים דל עוסקת בייצור ותיקון מגוון רחב של מסכים למחשבים, הן למחשבים נייחים, והן למחשבים ניידים בהם עיקר התמחותה. דל מוכרת ומספקת שירות למגוון המסכים הבא:

  • גודל מסך החל מ- 23 אינץ' ועד 49 אינץ'.
  • שני סוגי מסכים – סטנדרטי ומסך מגע.
  • שיטת הקרנה ומרחב פיקסלים – FULL HD, K4, K6.

גם במחשבים הניידים של דל קיימים אותם סוגים של מסכים, רק שהמסכים קטנים בהרבה בגודלם הפיזי.  ניתן לתקן מסך מחשב דל גם אם הוא חלק ממחשב נייד.

 

תיקון מסך מחשב סמסונג

יצרנית הענק העולמית סמסונג הקוראנית מבדלת את עצמה לא רק במוצריה שנחשבים לטובים במיוחד ופורצי דרך אלא, גם בשירות התיקונים שהיא מספקת לאחר הרכישה. סמסונג ישראל דואגת שמי שזקוק לשירות מעבדה לא יצטרך לצאת מביתו, שליח יגיע ויאסוף את המחשב או המסך התקולים ויובילם אל מעבדת השירות, בסיום הטיפול, יחזור המוצר לבית הלקוח וגם הפעם על ידי שליח.

מסכי המחשב של סמסונג ידועים באיכותם הגבוהה ועל פי רוב הם אינם מתקלקלים אולם, גם אם מדובר במצב חריג וקיימת תקלה, תקבלו את השירות הנעים, המקצועי והנוח ביותר.

תיקון מסך מחשב סמסונג

 

האם ניתן לתקן פיקסלים שרופים?

אז זהו, שהמציאות אומרת משהו אחר ולא ניתן לתקן מסך שיש בו פיקסלים שרופים. התקלה עצמה באה לידי ביטוי באמצעות פס ירוק או ורוד שמופיע לכם באופן קבוע על המסך. יש מי שחושבים שתקלה כזאת ניתנת לתיקון אולם, האמת היא שונה והדבר לא אפשרי, במידה וזה מצב המסך שלכם, הגיע הרגע לרכוש מסך חדש. במידה והפס קטן, יתכן שלא יפריע לכם לסחוב עוד קצת עם המסך שלכם ולהחליפו בחדש במועד מאוחר ונוח יותר. הכל שאלה של נוחות ותקציב.

 

תיקון מסך מקבוק פרו

מידע כללי

מקובל לחשוב שלא רבים מחזיקים באמתחתם מקבוק פרו בשל מחירו הגבוה אולם, אלה שהתברכו ביכולת התקציבית, ורכשו לעצמם את המחשב המעולה הזה, חשוב שידעו שלמרות כל האיכויות שלו, גם המקבוק יכול להתקלקל והדבר נכון גם בנוגע למסך שלו. המחשב האלגנטי הזה נהנה מיכולת עמידות גובהה במיוחד וכך גם המסך של מחשב זה אבל, לאף אדם אין חסינות והוא עלול לשפוך כוס קפה על המסך, המחשב יכול בטעות להישמט לו מהיד ומשהו רע יכול לקרות למסך המחשב ואף למחשב כולו. אחד היתרונות הגדולים של מכשירי אפל בכלל והמקבוק בפרט הוא העובדה שהם עובדים על מערכת הפעלה סגורה שקשה מאוד לפרוץ ולכן, משתמשי אפל ומקבוק חשופים פחות לווירוסים, פריצות וזליגת מידע רגיש שנמצא על המחשב.

 

מורכבות התיקון מתבטאת במחיר

סביר להניח שכולם כבר מודעים לכך שמוצרי אפל באשר הם, לרבות מחשבים מכל הסוגים ומסכי מחשב מכל הסוגים, יקרים בערך פי שתיים מכל מוצר דומה שקיים בשוק. אי לכך, גם מחיר תיקון מסך המחש גבוהים יותר וזאת בגלל הייחודיות של מוצרי אפל שבזכותה אנשים רבים לא מוכנים לשמוע על אף מחשב אחר.

הרכיבים המקוריים והמיוחדים של אפל יקרים מאוד ויש להיעזר בכל תיקון של מחשב, מסך, או מקבוק, בטכנאי מוסמך שמתמחה במוצרי אפל. המותג אפל נחשב למותג פרימיום ובהתאם לכך, על פי רוב, רמת השירות והתיקון של מעבדות המחשבים מורשות אפל. יעלה לכם אמנם הרבה כסף אבל תרגישו לקוחות VIP בכל פעם שתדרשו לקבלת שירות ממעבדת מחשבים.

 

עלות תיקון מסך מחשב

עלות תיקון מסך מחשב נייח עלות תיקון מסך מחשב נייד
בין 200 ל- 330 שקלים בין 500 ל- 700 תלוי בסוג המסך

תיקון מסך מחשב סמסונג

סיכום

תיקון מסך מחשב אפשרי בחלק ניכר מהמקרים בהם מתגלה תקלה, חשוב מאוד לתקן את המסך במעבדת מחשבים המתמחה במחשבי היצרן ונותנת אחריות על התיקון שביצעה. אל תמהרו להחליף מסך, בדקו קודם לכן האם הבעיה במסך או במחשב ורק לאחר מכן פנו למעבדת המחשבים.