Dell טכנאי מחשבים

מחפשים טכנאי מחשבים? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

Dell טכנאי מחשבים הוא מאמר העוסק בטכנאי מחשבים שנותנים שירותי מומחה למחשבים של יצרניות המחשבים הגדולות, שמנסות לתת לכל לקוח את ההרגשה שהוא לקוח VIP, הדרך שלהן לעשות זאת עוברת דרך מתן הטבות כאלה ואחרות, שמביאות את הלקוח מצד אחד, לרכוש דווקא את המוצר של אותה יצרנית מחשבים ומצד שני, להרגיש שהוא לקוח מיוחד שמקבל את השירות הכי טוב שלקוח פרטי יכול לקבל.

תקופת האחריות שהיצרנית, על פי רוב, מספקת לרוכשים, עומדת על שנה אחת עד שלוש שנים תלוי ביצרנית. אולם, מה קורה לאחר שהאחריות מסתיימת?

יצרניות שונות מחשבים שונים

עולם המחשבים הוא עולם בעל ספקטרום מוצרים רחב מאוד, מחשבים נייחים, מחשבים ניידים, טאבלטים וניתן להכניס במידה מסוימת לתחום זה גם את הטלפונים החכמים. כל סוג מחשב הוא עולם ומלואו, בעיקר כשמדובר במחשבים ניידים, שלהם המגוון הכי רחב של מוצרים הנבדלים האחד מהשני ולו רק בשל היצרנית השונה שהרכיבה אותם.

כל חברה גדולה מנסה לבדל את עצמה מהחברות המתחרות שלה, היא משתמשת לצורך כך בפיתוחים טכנולוגיים המזוהים רק איתה והופכים לטענתה את המחשב פרי פיתוחה, לטוב יותר, איכותי יותר, בעל ביצועים טובים יותר, רמת אמינות גבוהה יותר ועמידות לזמן ארוך במיוחד.

אי לכך, החליטו טכנאי מחשבים עצמאיים וחברות המספקות שירותי מעבדת מחשבים, להתמחות בצורה יוצאת דופן במחשבי אחת היצרניות הגדולות במטרה למשוך את קהל הלקוחות של מוצריה אליהם. Dell טכנאי מחשבים מסמן לכם מיד שמדובר בטכנאי מחשבים בעל התמחות מיוחדת למחשבי dell.

 

האיש הנכון

Dell טכנאי מחשבים יהיה האיש הנכון עבורכם במידה ובחזקתכם מחשב של חברת dell. מדובר באיש מקצוע שיודע לטפל היטב במחשבים של היצרנית הספציפית אולם, אין זה אומר שאינו יודע לטפל גם בדגמי מחשב של יצרניות אחרות. Dell טכנאי מחשבים רכש התמחות מיוחדת לטיפול במחשבי dell. אילו תקלות ובעיות ידע טכנאי מחשבים של dell לתקן?

 • החלפת מאוורר תקול של dell.
 • החלפת שקע טעינה למחשב dell.
 • החלפת כונן קשיח למחשב dell.
 • שדרוג לדיסק קשיח SSD של dell.
 • שדרוג זיכרון למחשב dell.
 • תיקון לוח אם של dell, מרמת הרכיב הקטן ביותר שיש לתקן או להחליף בלוח.
 • החלפת מסך למחשבי dell מדגמים שונים.
 • החלפת סוללה למחשב נייד dell.

Dell טכנאי מחשבים – הכרות עם כל הדגמים

חברות מחשבים גדולות כמו dell מייצרות מגוון דגמים גדול מאוד על מנת שכל לקוח יוכל למצא את המחשב המתאים ביותר לצרכיו. Dell טכנאי מחשבים מכיר היטב כל דגם ודגם, את הייחודיות שלו, הרכיבים הפנימיים שמרכיבים אותו, וכל סימפטום של תקלה או בעיה. הדגמים השכיחים ביותר של dell הנם:

 • Dell inspiron 1525
 • Dell Vostro V 130
 • Dell Xps 15

לכל אחד מהדגמים הללו ולדגמים נוספים של dell נתונים מעט שונים שיש להכיר ולהבין, על מנת לבצע תיקון. Dell טכנאי מחשבים מכיר כל אחד מהדגמים, יודע לתקנם או במידת הצורך, לבצע התאמה של הרכיב התקול לרכיב חדש שיכול להחליף אותו.

 

החלפת מסך למחשב נייד dell

Dell טכנאי מחשבים יבצע כל החלפה של מסך למחשב נייד של dell, על פי רוב, יהיו לטכנאי קשרים עסקיים עם מעבדות מחשבים מורשות dell, המחזיקות במלאי את כל סוגי המסכים של חברת dell וכך הוא יוכל לספק לכם שירות אמין ומהיר של החלפת מסך תקול.

 

החלפת סוללה למחשב של dell

חשוב מאוד, מעת לעת, לבדוק מה מצב הסוללה של המחשב הנייד שלכם על ידי הוצאת המטען מהמחשב. לאחר שהוצאתם את המטען, בדקו כמה זמן מחזיקה הסוללה בעבודה, במידה ומדובר בפחות משעה, הגיע הזמן להחליף סוללה. סוללה תקינה צריכה להספיק למינימום שעתיים של עבודה במחשב ללא חיבור לחשמל. Dell טכנאי מחשבים יוכל להחליף לכם את הסוללה לסוללה מקורית של היצרנית באמצעות מלאי שעומד לרשותו כל העת.

 

החלפת שקע  usb type c למחשב נייד

בשנים האחרונות הלך והתרחב השימוש בחיבור מסוג type c usb במקומו של חיבור הטעינה הקלאסי שהכרתם. מדובר במגמה חיובית אולם, אין זה אומר שהחיבור לא מתקלקל גם הוא אחת לכמה זמן. כשזה קורה אתם תקבלו הודעת שגיאה ברגע שתנסו להטעין את המחשב. כפי הנראה מדובר בלכלוך הנמצא בתוך החיבור או, בבעיה של התפתחות קורוזיה.

אלה דברים שבהחלט קורים ובמצב דברים זה יהיה עליכם להחליף חיבור באמצעות טכנאי מחשבים dell. אפל הייתה, כמו בהרבה דברים נוספים חלוצת המהלך, מפתחי החברה הבינו שמהלך זה יסייע מאוד למשתמשים כשהם יידרשו להחליף חיבור ולא יאלצו לחפש חיבור ייחודי שיש רק ליצרן, כמו שהיה בעבר. טכנאי מחשבים dell יחליף לכם בקלות את החיבור ויכולת הטעינה של המחשב שלכם תחזור באופן מידי.

 

מחירון חלקים של מחשבי dell

להלן טבלה עם מגוון הרכיבים שניתן למצא במחשבים של חברת dell ומחיריהם:

הפריט מחיר
כפתור כיבוי והדלקה למחשב נייד 240 שקלים
כבל סוללה ללוח אם 240 שקלים
מאוורר למחשב נייד 165 שקלים
סוללה למחשב נייד 480 שקלים
שקע טעינה למחשב נייד 90 שקלים
מטען מקורי למחשב נייד 200 שקלים
מקלדת למחשב נייד 215 שקלים
כיסוי עליון למחשב נייד 280 שקלים
כבל מסך למחשב נייד 150 שקלים

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?