מעבדת מחשבים בכפר מנחם

מחפשים מעבדת מחשבים בכפר מנחם? ריכזנו עבורכם את בעלי המקצוע והחברות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

לא נמצאו בעלי מקצוע באזור זה

 

✔️ טכנאי עד הבית

✔️ אפשרות לטיפול מרחוק בתקלות חומרה

✔️ צוות טכנאים עם ניסיון של מעל 20 שנה

✔️ טיפול בכל סוגי המחשבים

 

המחשב הפסיק לעבוד? שלחו אותו אל מעבדת מחשבים בכפר מנחם ותפתרו את הבעיה. מעבדות המחשבים בעיר מתמחות בתיקון תקלות במחשבים, החלפת חלקים ותיקון חלקים פגומים. במעבדות מצויים מיטב טכנאי המחשבים אשר ישמחו לתקן את המחשב שלכם, להחזיר אותו לשימוש ואף להשיב לו את מהירות הפעולה שאפיינה אותו ונשחקה עם הזמן. לכל בעיה עם המחשב שלכם, מעבדת המחשבים היא הפתרון.

 

שירות עד הבית

מעבדת מחשבים בכפר מנחם מספקת לכם שירותי תיקון מחשבים ברמה הגבוהה ביותר. לפני שנצלול אל התיקונים עצמם ואל אופי הביצוע שלהם, נקדים ונאמר כי מעבדות המחשבים בכפר מנחם מציעות לכם שירות עד הבית, במסגרתו שליח מטעם החברה יאסוף את המחשב אל המעבדה ובסוף התיקון ישיב אליכם את המחשב. כך, אתם תהנו מתיקון המחשב שלכם בכפר מנחם בכלל מבלי לצאת מהבית ובלי לשרוף זמן יקר על הגעה אל המעבדה.

שירות עד הבית

 

תיקונים במעבדת מחשבים בכפר מנחם

מעבדות מחשבים בכפר מנחם מציעות ללקוחותיהם שלל שירותי תיקונים. ישנם תיקונים קלאסיים אשר מעבדות מחשבים מבצעות ללא הרף. נרצה להתמקד בתיקונים אלו כדי שתדעו לפנות אל המעבדה ברגע שהתקלות יקרו לכם.

רונה כצנלסון לקוחה ממליצה

 

החלפת מסך למחשב נייד

אחד התיקונים הנפוצים ביותר במעבדות המחשבים בכפר מנחם הוא תיקון מסך למחשב נייד. מחשבים ניידים, כשמם כן הם – ניידים. ניידותם מעלה את רמת הפגיעות שלהם. אנו נושאים את המחשב איתנו לכל מקום, פעמים רבות בתוך תיק, וקורה כי בטעות אנו משליכים את המחשב והמסך נשבר. לחלופין, חפץ פוגע במסך וסודק אותו.

שבר במסך אין משמעותו אובדן המחשב. תוכלו לבצע תיקון למסך במעבדת המחשב בכפר מנחם. המעבדה תפרק, במיומנות ובמקצוענות, את המסך השבור מגוף המחשב שלכם. תחתיו, יתקינו לכם במעבדה מסך מקורי חדש אשר ישמש אתכם נאמנה. 

לעיתים, המסך קיים במעבדה מראש ותוכלו לשלוח את המחשב לתיקון במיידי. במקרים אחרים, נדרש דגם ספציפי אשר אינו מצוי במלאי, אך אל חשש – המעבדה תזמין את המסך ותבצע את ההחלפה הנדרשת.

מסך מחשב שבור

 

החלפת מאוורר למחשב

כדי שמחשב יפעל באופן תקין מבלי שהסוללה שלו תתנפח, מבלי שהחלקים בו יישחקו ומבלי שהמחשב כולו יתפוצץ חלילה, עליו לשמור על טמפרטורה תקינה. כיצד המחשב ישמור על הטמפרטורה הרצויה, והרי ידוע כי כאשר המחשב פועל אנרגיה מומרת לאנרגיית חום וכלל החלקים מתחממים?

החלפת מאוורר למחשב

 

התשובה היא כי מאווררי המחשב מאפשרים לו לשמור על טמפרטורה רצויה. כאשר המחשב מתחמם המאווררים פועלים ומאזנים את הטמפרטורה במחשב. לא אחת קורה שלאחר תקופה מסוימת המאווררים נשחקים ופעולתם אינה מיטבית. במקרים אלו, שלחו את המחשב שלכם אל מעבדת מחשבים בכפר מנחם וטכנאי המעבדה יחליפו לכם את המאווררים.

לעיתים, לא יהיה צורך בהחלפת המאוורר. הבעיה במאווררים לא תהיה קשורה למאווררים עצמם אלא לאבק אשר הצטבר עליהם במשך זמן. אשר על כן, כל שיצטרכו טכנאי המעבדה לעשות הוא לפרק את המאווררים, לנקות אותם ולהתקין את המאווררים מחדש. אל תטעו – גם מלאכה זו דורשת מיומנות וציוד מעבדה ולא ניתן לבצע אותה בבית, אולם על כל פנים עלות הניקוי פחותה מעלות ההחלפה של המאווררים.

מאוורר של מחשב

 

החלפת סוללה למחשב נייד

תקלה נוספת הדורשת טיפול במעבדת מחשבים בכפר מנחם, היא החלפת סוללה במחשב נייד. קורה לא אחת כי סוללת המחשב הנייד נשחקת, משך חיי הסוללה מתקצר וטעינת הסוללה אינה מבוצעת כראוי. במקרים אלו, שלחו את המחשב אל המעבדה. במעבדה יחליפו לכם את סוללת המחשב האישי בסוללה חדשה ומקורית אשר תשמש אתכם נאמנה תחת הסוללה הקודמת.

סוללה למחשב נייד

 

כונן קשיח במחשב נייח

תיקון נפוץ במחשבים נייחים, הוא החלפת הכונן הקשיח של המחשב. תוחלת החיים של כונן קשיח קצרה, לרוב, מתוחלת החיים של מחשב נייד. אשר על כן, לא אחת, אתם נדרשים להחליף את הכונן הקשיח בשלב זה או אחר. חשוב להחליף את הכונן במעבדה ולא אצלכם בבית. זאת, על מנת שהטכנאים במעבדה יוכלו לדלות ממנו את כל התוכן שלו ולהעביר אותו לכונן החדש.

כונן קשיח

 

החלפת כרטיס מסך

בכל מסך של מחשב נייד יש כרטיס מסך. כרטיס המסך אחראי על שלל פונקציות ותפקודים הקשורים במסך ואין זה המקום לפרטם. כאשר כרטיס המסך מתקלקל, הדבר עלול לגרום לשלל בעיות בתפקוד המסך. אחת הבעיות הנפוצות היא החשכת המסך תוך כמה דקות מרגע הדלקתו.

במקרים בהם המסך שלכם כבה מעצמו, ללא כל סיבה נראית לעין, ייתכן בהחלט כי מקור הבעיה הוא, ניחשתם נכון, כרטיס המסך. שלחו את המחשב למעבדת מחשבים בכפר מנחם. הטכנאים במעבדה ישלפו את כרטיס המסך, יריצו מספר טסטים כדי לבחון האם הוא אכן מקור הבעיה וככל שהתשובה תהיה חיובית, הם יחליפו או יתקנו את כרטיס המסך שלכם.

כרטיס מסך

 

אלו הם, אם כן, חמשת התיקונים הנפוצים המבוצעים במעבדות מחשבים בכפר מנחם. למען הנוחיות, נסכם תיקונים אלו בטבלה ייעודית.

 

שם התיקון התקלה הפתרון
1 החלפת מסך במחשב נייד המסך הקודם נשבר התקנת מסך מקורי חדש
2 תיקון מאוור למחשב נייד מאווררי המחשב הנייד אינם עובדים כראוי ניקוי או החלפת המאווררים במחשב הנייד
3 החלפת סוללה במחשב נייד הסוללה שחוקה התקנת סוללה חדשה
4 החלפת כונן קשיח במחשב נייח הכונן הקשיח של המחשב קרס התקנת כונן חדש תחת הכונן המקולקל ושחזור המידע מהכונן הישן
5 כרטיס מסך כרטיס המסך התקלקל החלפת הכרטיס או תיקונו

 

 

מוקאפ מחשב נייד עם צילום של עמוד הבית

שאלות נפוצות
לקוחות רבים נתקלים בבעיה. הלקוח רכש מחשב חדש דרך האינטרנט, המחשב הגיעה, ההתרגשות בשיאה, אך לא מותקנת במחשב מערכת הפעלה. מאחר שלא מדובר בתקלה של ממש, לקוחות רבים תוהים האם מעבדת מחשבים בכפר מנחם היא הכתובת לבעיה זו. ככלל, התשובה היא חיובית – מעבדות תיקונים למחשבים בכפר מנחם מציעות שירותי התקנת מערכת הפעלה. במידה וברצונכם להשלים את הליך ההתקנה במהירות, תוכלו לוותר על שירותי המשלוח ולהגיע אל המעבדה ישירות כדי לבצע בה את התקנת מערכת ההפעלה.
לרוב, מעבדות מחשבים לא מתקנות מטענים למחשבים. הטעם הפשוט הוא שעלות המטען לבדו אינה גבוהה כל כך והיא לא עולה על עלות העבודה של הטכנאים, כך שכבר משתלם לכם לרכוש מטכן חדש.  עם זאת, במעבדת המחשבים יוכלו לאבחן מהו הרכיב הפגום במטען ולמכור לכם רק רכיב חלופי. בכך, תחסכו רכישת מטען שלם כאשר התקלה היא רק ברכיב אחד של המטען. ייתכן שהתקלה הינה בשנאי לבדו, ייתכן שבראש המטען וייתכן שבשקע. אולם בהחלט ייתכנו מקרים בהם לא יהיה מנוס אלא להחליף את המטען הנייד כולו.
רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?