תיקון לפטופ

מחפשים שירותי תיקון לפטופ? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

הלפטופ שלכם הוא כמו לב שני שאחראי על כל מה שאינו קשור לגופכם, הוא המרכז הארגוני של חייכם, הוא מאגד את כל המידע לו אתם זקוקים, שומר עליו ומאפשר לכם בכל יום מחדש, להוסיף עוד ועוד נתונים חשובים ומידע שמסייע לכם בעבודתכם ובחייכם. כמו שהלב עלול לסבול מכשל תפקודי עקב בעיה רפואית מסוימת, כך גם הלפטופ שלכם עלול להתקלקל עקב תקלה שנוצרה באחת מהמערכות, או הרכיבים המרכיבים אותו. המאמר הבא בנושא תיקון לפטופ, בצורה יעילה ומהירה, שתחזיר אתכם למסלול החיים והעבודה בהקדם האפשרי.

אל תנסו להיות רופאים

אנשים רבים מרגישים שעצם העובדה שהם עובדים עם לפטופ שנים רבות ומכירים היטב את התנהגותו, ביצועיו, התוכנות שמותקנות בו וכו', הם יכולים לנסות לאבחן ולתקן בעיות בכוחות עצמם. אולם, כשם שאיננו יכולים לטפל בבעיות הרפואיות שלנו בעצמנו וזקוקים לחוות דעת מקצועית של איש רפואה, כך גם במקרה של הלפטופ שלנו, במקרה של תקלה הוא זקוק לאבחון מקצועי של טכנאי מחשבים.

אל תנסו להיות הרופאים של הלפטופ שלכם, הוא זקוק לטכנאי ולא לרופא והתערבותכם עלולה לגרום לכך שהמחשב יקרוס לחלוטין ויאבד את הסיכוי להיות בר תיקון. תיקון לפטופ הוא עניין למקצוענים בתחום.

אל תנסו להיות רופאים

 

התקלות הנפוצות ביותר בלפטופ

התקלות השכיחות ביותר בלפטופ שלכם הן מסך מחשב שבור או תקול, אינוורטר תקול, חימום יתר של הלפטופ, גופי קירור תקולים, לוח אם מקולקל, ספק כוח שהפסיק לעבוד, סוללה שנדפקה ונחלשה, דיסק קשיח שנהרס ועוד.

כל התקלות הללו ידרשו לבצע תיקון לפטופ על ידי טכנאי מחשבים מומחה לפטופים, מכיוון שמדובר במכשיר בעל פלסטיקה עדינה, ברגים קטנים ונסתרים וכל מגע שאינו במקום עלול ליצר נזק גדול יותר. חשוב מאוד לבצע תיקון לפטופ באמצעות כלי עבודה מקצועיים המצויים במעבדת מחשבים.

 

פרמוט לפטופ

לפני שניגשים לפעולת פרמוט המחשב חשוב מאוד לבצע גיבוי לכל החומר שנמצא עליו. את הגיבוי ניתן לעשות לדיסק און קי, כונן חיצוני (האופציה המומלצת ביותר), או למחשב אחר. אחת ההמלצות של אנשי המקצוע בנושא מחשבים בכלל ומחשבים ניידים בפרט, היא לבצע פרמוט של הלפטופ פעם אחת בשנה בכל שנה, פעולה זו תבטיח ניקיון של ווירוסים המאטים את ביצועי הלפטופ.

במידה ואתם שומעים רעשים מתוך המחשב, או שמידי פעם הוא נתקע, זה סימן מובהק לכך שנדרש לבצע פרמוט מחשב לפני שתתרחש תקלה. פרמוט מחשב נייד הוא חלק בלתי נפרד מתיקון לפטופ ואי לכך, עדיף שיבצע אותו טכנאי מוסמך לרבות, תהליך גיבוי הקבצים והתוכנות.

פרמוט לפטופ

 

חשוב לעבוד עם טכנאי או מעבדה מומלצים

על מנת שתיקון לפטופ לא יהפוך לביקור במוסך, מכיוון שאתם מגיעים ללא כל מושג במערכות המחשב שלכם, אין לכם כל ידע אפילו לא בסיסי המאפשר לכם להבין מה יכולה להיות התקלה בלפטופ שלכם, ואתם תלויים לחלוטין במה שיאמר לכם טכנאי המחשבים, וכך זה אצל רוב האנשים, מומלץ ללכת לטכנאי מחשבים או מעבדה מומלצים על ידי אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם.

אין מה לעשות, חוסר ההבנה שלכם בתחום מדגדג את יצר החמדנות של האדם העומד מולכם ולו יש את הידע, הוא יודע כמה את זקוקים ללפטופ שלכם והוא עלול לנצל זאת. לכו לאדם או מעבדה הידועים באמינותם ושקיפותם מול הלקוחות שלהם, זה עשוי לחסוך לכם לא מעט כסף ובעיקר עוגמת נפש, כשתבינו שגבו מכם מחיר מופרז.

חשוב לעבוד עם טכנאי או מעבדה מומלצים

 

כיצד ניתן לשמור על הלפטופ מבעיות ותקלות?

על מנת להימנע מהצורך לבצע תיקון לפטופ, ניתן לעשות באופן שוטף מספר פעולות שיסייעו לכם בשמירה על חיי הסוללה, רכיבי מחשב שונים ובאופן כללי על חיי הלפטופ שלכם. סוללת הלפטופ היא מרכיב חשוב מאוד במחשב זה ולכן, על מנת לשמור על חיי סוללה ארוכים ככל שניתן, חשוב מידי פעם להוציא את הסוללה מהמחשב.

כמו כן, מומלץ בכל הזדמנות לחבר את המטען לקיר ולאפשר לסוללה להיטען ועם זאת, חשוב לאפשר לסוללה גם להתרוקן מידי פעם, פעולות אלה יאריכו את חיי הסוללה שלכם.

כיצד ניתן לשמור על הלפטופ מבעיות ותקלות?

 

כיצד מתומחר תיקון לפטופ ומהם המחירים?

תיקון לפטופ מתומחר משילוב עלות החלק שיש להחליף (במידה וזה מה שנדרש), ועלות שעת עבודה של הטכנאי כפול שעות העבודה שעבד. המחיר הממוצע של שעת טכנאי מחשבים עומדת על סך של 200 שקלים כולל מע"מ. להלן טבלת עלויות תיקון לפטופ חלקית:

 

סוג התיקון מחיר
החלפת כונן קשיח (רכיב + עבודה) בין 400 ל- 500 שקלים
החלפת מסך מחשב נייד (רכיב + עבודה) בין 750 ל- 900 שקלים
החלפת מקלדת (רכיב + עבודה) בין 250 ל – 300 שקלים
תיקון מגעים בלוח אם בין 200 ל- 300 שקלים
תיקון קורוזיה בלוח האם בין 450 ל- 500 שקלים
החלפת לוח אם (רכיב + עבודה) בין 800 ל- 1500 שקלים
תיקון ושיפוץ מאוור ומערכת הקירור בין 250 ל- 350 שקלים
החלפת מאוורר (רכיב + עבודה) בין 350 ל- 450 שקלים
התקנת מערכת הפעלה מחדש בין 150 ל- 200 שקלים

 

הגורמים המשפיעים על מחיר התיקון

הגורם המשפיע ביותר על מחיר תיקון לפטופ הוא כמובן המחיר של הרכיב שיש להחליף במידת הצורך. גורם נוסף הוא סוג המחשב שלכם, ככל שהמחשב יותר מתקדם מחיר התיקון שלו יותר יקר.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?