תיקון מחשב עד הבית

מחפשים שירותי תיקון מחשב עד הבית? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

אחד הרגעים המעצבנים שיכולים לפקוד אותנו סתם כך באמצע היום, הוא תקלה במחשב הנייח או הנייד שלנו. הרגע המרגיז הזה מתעצם אלפי מונים במידה ומדובר במחשב העבודה שלנו, ויש לנו תלות אמתית במכשיר האלקטרוני, הכל יכול הזה.

אין ספק שתקלת מחשב המשמש אתכם לעבודה תכניס אתכם ללחץ מיותר, ותייצר חוסר רוגע שיפסק אך ורק לאחר שתקלת המחשב תסודר על ידי איש מקצוע. הדרך הטובה, המהירה והיעילה ביותר לטפל ברגע משברי זה, היא הזמנת טכנאי מחשבים אליכם הביתה, תיקון מחשב עד הבית שכיח מאוד ואינו מייצר הוצאה גבוהה יותר.

שיבוש בחיי היומיום

תיקון מחשב עד הבית חיוני ביותר, המחשב האישי שלכם בין אם הוא נייח ובין אם הוא נייד, משמש אתכם לביצוע פעולות רבות, חלקן קשורות לחיי היומיום, חלקן קשורות לעבודה שלכם, בעיקר אם אתם בעלי עסק עצמאי.

פעולות כגון העברת כספים מחשבון הבנק לספק, בדיקת חשבונות לתשלום וביצוע תשלום שלהם און ליין, שליחת מיילים, תקשורת כתובה עם אנשים ועוד, כל אלה לפתע נראות מסובכות עד כדי בלתי אפשריות עבור מי שהתרגל לעשות הכל באמצעות המחשב.

 

תיקון מחשב עד הבית

המחשב שלכם התחיל לעבוד מאוד לאט, אולי הוא כלל לא מגיב, נדבק בווירוסים, מה ניתן לעשות באופן המידי ביותר, על מנת שתוכלו כמה שיותר מהר לחזור לעבודה ולשגרת היום שלכם? ניתן להזמין תיקון מחשב עד הבית על ידי טכנאי מחשבים מקצועי, מנוסה ואמין, אותו תמצאו בעזרת המלצות של חברים או קולגות, או באמצעות המלצות שתמצאו ברשת. הזמנת תיקון מחשב עד הבית תחסוך לכם זמן וכסף ותמנע מכם כאב ראש מטריד ומיותר.he.

 

שירותים שטכנאי ייתן לכם בבית

תיקון מחשב עד הבית מאפשר לכם לקבל את מגוון השירותים החשובים הבאים: תיקון כללי של מחשב נייד או נייח, התקנה של מערכות הפעלה, הסרה של ווירוסים, נטרול תוכנות זדוניות, ניקוי ספאם מכל סוג, שחזור קבצים שנמחקו או נעלמו פתאום מהמחשב, גיבוי של כל המידע שנמצא על המחשב, פרמוט המחשב והתקנה מחודשת של כל התוכנות הרצויות לכם, החלפת כונן קשיח, החלפת מאוורר ועוד.

 

חריגים

תיקון מחשב עד הבית על ידי טכנאי מקצועי יסייע לכם במרבית המקרים לפתור את הבעיה, במקרים חריגים, יידרש המשך טיפול בתנאי מעבדת מחשבים. במקרה כזה תוכלו לבקש מהטכנאי לקחת את המחשב שלכם למעבדה, לבצע את מה שנדרש לבצע, ולהחזיר לכם את המחשב עד הבית. טכנאי אמין יסביר לכם בדיוק מה הבעיה, מה יש לסדר, ומה ניתן לעשות כדי שבעיה מסוג זה לא תחזור על עצמה.

 

כיצד ניתן לדעת שיש לקחת את המחשב להמשך טיפול במעבדה

כאמור, במקרים חריגים ייאלץ טכנאי המחשבים לקחת את המחשב שלכם להמשך טיפול במעבדת מחשבים מקצועית, כיצד ניתן לדעת האם זה נדרש?

  • הבנת התקלה – ראשית, הטכנאי ינסה לאתר את התקלה על מנת שלא תיצור בעיות נוספות במחשב.
  • חומרה או אולי תוכנה – בשלב השני יבדוק הטכנאי האם מדובר בבעיית תוכנה או בבעיית חומרה, חלק מתקלות החומרה דורשות את לקיחת המחשב למעבדת מחשבים לטובת פירוק והרכבה.
  • תקלות חשמל – במידה ובמחשב קיימת תקלת חשמל יש צורך לקחת את המחשב למעבדת מחשבים, לטפל בבעיה בצורה סטרילית ומבלי לסכן את מערכת החשמל הביתית.
  • בעיות מורכבות שונות – כשל מסובך המורכב ממספר תקלות שאירעו בו זמנית, ידרוש טיפול זהיר במיוחד, בתנאי מעבדה ובסדר הנכון.

 

עלויות בסיסיות של תיקון מחשב

עלויות התיקון של המחשב משתנות כמובן בהתאם לתקלה שאובחנה אולם, בדיקה ואבחון של הבעיה יעלו לכם כ- 120 שקלים, תיקון בעיה בסיסית במחשב יעלה בין 200 ל- 250 שקלים. מחירי מעבדות המחשבים זהים ולכן, הזמנת תיקון מחשב עד הבית משתלמת כלכלית וחוסכת לכם זמן וכאבי ראש.

 

תקלות שניתן לסדר בבית הלקוח והעלות שלהן

להלן טבלת עלויות חלקית לתקלות מחשב שניתן לטפל בהן בבית הלקוח.

סוג השירות או התיקון עלות התיקון
בדיקה ואבחון תקלות (ביקור) בין 150 ל- 300 שקלים
התקנת או החלפת כרטיס מסך בין 550 ל- 950 שקלים
ניקוי מחשב נייח בין 150 ל- 300 שקלים
החלפת ספק כוח למחשב נייח בין 250 ל – 450 שקלים
פרמוט מחשב נייח בין 300 ל- 400 שקלים
החלפת לוח אם למחשב נייח בין 400 ל- 600 שקלים
החלפת דיסק קשיח למחשב נייח בין 500 ל- 700 שקלים
תיקון תוכנת מחשב בין 200 ל- 300 שקלים
התקנת תוכנה במחשב בין 150 ל- 250 שקלים
החלפת זיכרונות למחשב נייח בין 300 ל- 600 שקלים
החלפת מסך במחשב נייד בין 600 ל- 1000 שקלים
פרמוט מחשב נייד בין 300 ל- 500 שקלים
החלפת ספק כוח למחשב נייד בין 200 ל- 350 שקלים
החלפת מאוורר למחשב נייד בין 250 ל- 400 שקלים
תיקון מערכת ההפעלה במחשב בין 150 ל- 300 שקלים
ניקוי ותיקון ווירוסים במחשב נייד בין 250 ל- 400 שקלים

טווח המחירים בטבלה נובע מהפערים הקיימים בין טכנאי לטכנאי ובין יצרן ליצרן, כשמדובר בהחלפת רכיב כזה או אחר במחשב. העובדה שמדובר בתיקון מחשב עד הבית איננה מייקרת את העבודה ובטח שלא את הרכיב שיש להחליף.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?