הסרת ווירוסים

מחפשים שירותי הסרת ווירוסים? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

ספרו לנו מזמן שזירת הלחימה העתידית נמצאת במטריקס כלומר, במרחבי הרשת האינטרנטית. כיצד נלחמים במרחב הווירטואלי? באמצעות כלי נשק מותאמים לזירה, ווירוסים למיניהם ותוכנות זדוניות שמוחדרות למערכות מחשבים בדמותו של סוס טרויאני במסכה כזאת או אחרת.

אולם, גם המחשב האישי שלכם עלול להידבק בווירוס מכיוון שאתם גולשים ברשת, לא תמיד אתם יודעים אם האתר בו אתם נמצאים מאובטח והאם מי שעומד מאחוריו לא מחזיק במטרות זדוניות מכל סיבה שהיא. מה אפשר לעשות כשהמחשב שלכם נדבק בווירוס? האם גם הוא צריך חס וחלילה חיסון מונע? או שאולי קיימות שיטות אחרות, טובות יותר להגן על המחשב האישי שלכם? הסרת ווירוסים לא למקצוענים בלבד.

הסרת ווירוסים – מהו ווירוס מחשבים?

ווירוס מחשבים הוא למעשה תוכנה או קוד זדוני המשכפל את עצמו על ידי העתקה, במטרה ליצור תוכנה חדשה שתכניס שינויים לאתחול המחשב. ווירוס יכול לעבור למחשב שלכם כקובץ מצורף להודעת דואר אלקטרוני, או כקובץ אותו אתם החלטתם להוריד מהרשת לצורך מסוים. בנוסף, ווירוס יכול לחדור למחשב שלכם כשאתם מחברים כונן חיצוני כגון: דיסק קשיח חיצוני או דיסק און קי.

ווירוסים מסוימים נכנסים לפעולה אך ורק ברגע שהקוד שלהם מופעל באמצעות יישום או משתמש. ווירוסים מסוג אחר עושים זאת בשקט עד להפעלת הקוד מרחוק. חשוב לדעת, הזירה הווירטואלית רוויה בווירוסים ותוכנות זדוניות המופצות בכל יום, במטרה לגרום נזק למחשבים של משתמשים אחרים ולעיתים, במטרה לקבל דמי כופר עבור החזרת המחשב לתפקוד מלא. הסרת ווירוסים היא הכרח כשהמחשב שלכם מראה סימנים של הדבקות בווירוס.

 

האם כל אחד יכול לטפל במחשב שהודבק בווירוס כזה או אחר?

הסרת ווירוסים ותוכנות זדוניות ממחשבים היא עבודה המיועדת לאנשים שיש להם ידע נרחב בנושאים אלה, הם מסוגלים לאבחן מחשב שנדבק בווירוסים או תוכנות זדוניות והחשוב מכל, הם יודעים לבצע הסרת ווירוסים, לתקן את המחשב ולהחזירו לתפקוד מלא. משמעות הדברים הינה שמומלץ להזמין טכנאי מחשבים על מנת לפתור את בעיית הווירוסים במחשב.

 

הסימנים שמעידים על ווירוסים במחשב

ישנם סימנים די ברורים למחשב שנדבק בווירוס או תוכנה זדונית ואלה הם: כאשר אתם מבחינים שקובץ מסוים יוצר עותקים של עצמו בכל מיני תיקיות שונות במחשב, כשקבצים מתחילים להיעלם לכם מתוך הכוננים הקשיחים ללא סיבה ומבלי שביצעתם כל פעולה.

תוכנת אבטחת המידע שלכם מושבתת ולא מצליחה לבצע הסרת ווירוסים, כשאתם מבחינים בשולחן העבודה שישנם סמלים שאינכם מכירים ולא היו שם קודם לכן, סמלים שאין להם כל קשר לתוכנות שמותקנות במחשב שלכם וכשאין ביכולתכם להתקין תוכנה לאבטחת מידע והגנה על הנתונים.

בנוסף לכל אלה, תבחינו בכך שיהיה שינוי בזמן שלוקח למחשב לעלות, המחשב יהיה איטי מאוד וכל יישום יעלה בקצב מזדחל ומרגיז. זאת ועוד, בחלק מהמקרים תקפוץ לכם הודעה על מחסור בזיכרון למרות שזה לחלוטין לא המצב, ותוכנת האנטי ווירוס תעביר לכם כל העת דיווח על כך שהמחשב שלכם נמצא בסיכון.

 

מה מומלץ לבצע בעקבות הסימנים המקדימים לווירוס במחשב?

רגע לפני שטכנאי מגיע לבצע הסרת ווירוסים, להלן מספר פעולות שחשוב לבצע במידה ואתם חושדים שהמחשב שלכם הודבק בווירוס: בצעו בעזרת כלים ייעודיים להסרת ווירוסים, סריקה מקיפה של כל כונני המחשב. לאחר מכן, בצעו עדכון של מערכת ההפעלה ועדכנו פתרון אבטחת מידע באופן קבוע.

יש להשגיח על האפליקציות המותקנות במערכת ההפעלה ובמידה והאנטי ווירוס שלכם לא עוזר ולא מוחק את האיומים, צרו קשר עם טכנאי מחשבים מקצועי לטיפול בתקלה.

 

כיצד ניתן להגן על המחשב האישי מפני ווירוסים?

על מנת להגן בצורה הטובה ביותר על המחשב שלכם כדאי לכם מאוד להשתמש באפליקציה נגד תוכנות זדוניות. התקנת האפליקציה ושמירה על כך שתהיה תמיד מעודכנת, תסייע לכם מאוד בהגנה על המחשב מפני ווירוסים ותוכנות זדוניות שונות.

Microsoft defender הינה תוכנה חינמית המסייעת בהגנה מפני תוכנות זדוניות והיא מהווה חלק מחבילת מערכת ההפעלה windows. תוכנה זו מתעדכנת באופן אוטומטי באמצעות windows update. ישנן כמובן אפליקציות של חברות נוספות שמספקות הגנה דומה על המחשב. כך תמנעו מהצורך לבצע הסרת ווירוסים.

 

חשוב לדעת

הפעלת אפליקציות רבות המסייעות בהגנה מפני תוכנות זדוניות ווירוסים, בו זמנית, עשויה להאט את ביצועי המערכת ולגרום לה להיות לא יציבה. במידה ותתקינו אפליקציה אחרת במחשב שלכם להגנה מפני תוכנות זדוניות, Microsoft defender תכבה את עצמה ולא תתעדכן.

במידה והתקנתם שתי אפליקציות, של חברות אחרות, להגנה על המחשב, הן עשויות לנסות לפעול בו זמנית ולשדרג את רמת ההגנה של המחשב. הסרת ווירוסים עשויה להימנע במידה ודואגים לשכבות הגנה איכותיות.

 

משהו שלא הרבה אנשים מודעים לו

דפדפן האינטרנט מאפשר לכם לחסום פריטים מוקפצים, הרבה מאוד אנשים לא מתייחסים כלל לאופציה הזאת. אולם, חלונות מוקפצים שנראים תמימים ולא מזיקים, ונוצרים על ידי מפרסמים שרובם מוכרים עלולים להכיל קוד זדוני ולהעמיד את המחשב שלכם במצב לא יציב ובטוח. חסימת החלונות המוקפצים יכולה למנוע כמעט את כל החלונות הללו. חוסם החלונות המוקפצים מופעל כברירת מחדל ב- Microsoft edge.

 

Smartscreen

מסנן Smartscreen של Microsoft edge מסייע היטב בהגנה מפני התקפות דיוג ותוכנות זדוניות. המסנן מזהיר אתכם מפני אתרי אינטרנט שדווחו כלא בטוחים על ידי גולשים אחרים. שימו לב להודעות שמסנן זה מעלה בפניכם, מוטב להיות זהירים בכל הקשור להפעלת אפליקציות לא מזוהות וההורדה שלהן.

Smartscreen אוגר מידע אודות אפליקציות שונות ברשת וכשאתם מתכוונים לבצע הורדה של אפליקציה הוא יתריע בפניכם במידה והמוניטין של האפליקציה שלילי.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?