התקנת מחשבים

מחפשים שירותי התקנת מחשבים? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

התקנת מחשבים והרכבת מחשבים הן נושא חשוב לכל משתמש מחשבים באשר הוא. המחשב האישי, נייח או נייד, הפך לחלק בלתי נפרד מחייהם של מרבית האנשים בעולם, אי לכך, חשוב מאוד לדאוג שהתקנת מחשבים תתבצע כראוי, באחריות, מתוך ידע מעמיק והבנה של צרכי המשתמש המזמין.

התקנת מחשבים הינה חלק מלוח הזמנים של כל טכנאי מחשבים מוסמך והוא בוודאי מבצע בכל שבוע עשרות של התקנות. לפיכך, כשתחפשו לבצע התקנת מחשבים לבית או למשרד, פנו למעבדת מחשבים מקצועית, בה מועסקים טכנאי מחשבים מיומנים, ואפשרו להם לבצע את ההתקנה הנדרשת.

התקנת מחשבים

כשמדברים על התקנת מחשבים מתכוונים הן להתקנה אצל לקוח פרטי והן להתקנה אצל לקוחות עסקיים. אולם, מכיוון שאנו מתייחסים להתקנות ולא להתקנה אחת, יש אולי להתייחס להתקנה בבית הלקוח של לקוח עסקי גדול שלרשותו מספר עמדות מחשב ולא אחת.

האתגר הגדול ביותר בהתקנת מחשבים במשרד שבו מספר רב של עמדות מחשב הינו, הקישור והחיבור בין כל עמדות המחשב על ידי רשת תקשורת פנים משרדית. המשמעות היא, שהתקנת מחשבים חייבת להתבצע על ידי טכנאי מחשבים שהוסמך גם בהתקנת רשתות מחשבים.

התקנת מחשבים

 

מיקום מיקום מיקום

אנחנו רגילים לשמוע שאומרים על עסק חדש שמה שיגרום להצלחה או לאי ההצלחה שלו זה המיקום. אנחנו פחות רגילים לדבר על חשיבות המיקום כשמדובר בהתקנת מחשבים. אולם, למיקום המחשב במשרד ישנה משמעות גדולה, חשוב למקם את המחשב במקום לא חם, אטום, לח או גבוה מידי.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שטמפרטורה גבוהה מידי עלולה לייצר תקלות במספר רכיבים אלקטרוניים חשובים שמותקנים במחשב. לכל מחשב מערכת קירור הכוללת מספר מאווררים קטנים, חלק מהמאווררים מקררים את מארז המחשב כולו וחלק אחר מקררים רכיבים אלקטרוניים ספציפיים כדוגמת לוח האם והמעבד. מחשב שנכנס למצב של התחממות יתר עלול לקרוס באופן טוטאלי.

מיקום מיקום מיקום

 

לא זבנג וגמרנו

התקנת מחשבים איננה מסתיימת מיד ברגע שכל העמדות מתחילות לעבוד, בעיקר במקומות עבודה, טכנאי מקצועי יישאר בסביבה ויספק שירותי ייעוץ, הדרכה, תיקונים ותחזוקה, לאחר שביצע את התקנת המחשבים. תחזוקה שוטפת של המחשבים היא דבר חשוב שיש להקפיד עליו, בעיקר נכונים הדברים בכל הקשור לניקוי פתחי האוורור של המחשבים, כנפי המאווררים והפלסטיקה החיצונית.

כמו כן, מעת לעת, מומלץ לבצע ניקוי אבק למחשב גם מבפנים על מנת לוודא שלא שהצטבר בכל מיני מקומות ועלול לגרום לתקלות בעתיד. חשוב לדעת, בעיות יומיומיות רבות בהן נתקלים משתמשי המחשבים ניתן לפתור מרחוק, על כן, כל טכנאי מחשבים המספק שירותים לחברות וארגונים, יודע לתת שירות מרחוק ולטפל בכל בעיות התוכנה, מבלי להגיע פיזית למשרדים.

לא זבנג וגמרנו

 

התקנת מחשבים – המעבד

המעבד של המחשב הינו חלק מרכזי בכל מחשב נייח ונייד לכן, הוא הרכיב הראשון שיש להתקין במחשב אותו אתם מרכיבים. המעבד של המחשב הוא המוח דרכו תהליכים מתחילים, הוא מנתב ומעבד את כל המידע שנכנס ועובר במחשב. ככל שהמעבד מהיר וחדיש יותר כך המחשב יבצע פעולות מורכבות במהירות גדולה וביעילות. התקנת מחשבים כוללת בחירת מעבד טוב בשלב הרכבת המחשב.

 

התקנת מחשבים – לוח האם

רכיב אלקטרוני נוסף, חשוב ביותר, הוא לוח האם של המחשב. כמו לבני האדם גם למחשב יש סוג של לב פועם, תפקידו של לוח האם הוא לקשר ולהעביר מרכיבים חיוניים בין כל חלקי המחשב. לוח האם הינו הרכיב האלקטרוני הגדול ביותר במחשב ואליו, באופן ישיר או עקיף, מתחברים כל שאר הרכיבים האלקטרוניים.

ככל ששבב לוח האם חדיש יותר, כך לוח האם מסוגל לעבוד עם רכיבים אלקטרוניים חדישים יותר ולנצל את מקסימום היכולת שלהם. לוח אם איכותי מקנה שקט בכל הקשור לתקלות ובעיות חומרה למשך מספר שנים. לוח אם איכותי יאפשר לכם בעתיד לבצע שדרוגים כאלה ואחרים, בדיוק בזמן שתרגישו שהדבר נדרש על מנת לשמר את היכולות הגבוהות של המחשב. התקנת מחשבים לוקחת בחשבון את הרכבת לוח האם בכל מחשב.

התקנת מחשבים – לוח האם

 

התקנת מחשבים – ציוד היקפי

התקנת ציוד היקפי הינה חלק בלתי נפרד מהתקנת מחשבים. מדפסות, סורקים, מערכות מולטימדיה וכל אלמנט חיצוני אחר שמתחבר למחשב, מתווסף להתקנת הציוד ההיקפי. מחיר התקנת כל אלמנט כזה עומד בממוצע על סך של 275 שקלים לרבות, הגדרת האלמנט במחשב. במצב של רשת מחשבים התמחור עשוי להשתנות מכיוון שהציוד ההיקפי מתחבר לרשת ולא ישירות לכל מחשב בנפרד.

התקנת מחשבים – ציוד היקפי

 

מחירון התקנות והחלפות חלקי

הרכיב האלקטרוני מחיר
החלפת מאוורר במחשב בין 250 ל- 350 שקלים
החלפת דיסק קשיח במחשב בין 400 ל- 500 שקלים
החלפת כרטיס מסך במחשב בין 250 ל- 350 שקלים
החלפת לוח אם במחשב בין 400 ל- 600 שקלים
החלפת ספק כוח של מחשב בין 300 ל- 400 שקלים
החלפת מסך רגיל למחשב נייד בין 500 ל- 700 שקלים
הסרת ווירוסים ממחשב בין 300 ל- 350 שקלים
פרמוט מחשב בין 350 ל- 450 שקלים
הרחבת זיכרון במחשב בין 250 ל- 300 שקלים

המחירים בטבלה מציינים את עלות עבודת הטכנאי ללא עלות הרכיב האלקטרוני.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?