טכנאי מק

מחפשים שירותי טכנאי מק? ריכזנו עבורכם את טכנאי המחשבים והמעבדות המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו עכשיו:

המחשב האישי משרת אתכם באופן יומיומי אם למטרות עבודה, אם למטרות בידוריות ומטרות מעשירות ידע, גלישה ביוטיוב, גלישה ברשתות חברתיות ועבודה עם תוכנות מסוגים שונים. מוצרים אלקטרוניים שונים משמים אתכם מידי יום ומשפרים בדרך זו או אחרת את איכות החיים שלכם אולם, יותר מכל, אתם כנראה זקוקים למחשב האישי שלכם, זמין, תקין ויעיל.

תקלות הן חלק מהחיים של כל מכשיר אלקטרוני מתקדם ככל שיהיה, הן מאטות את קצב העבודה שלכם או משביתות אתכם לחלוטין, הן ללא ספק דבר מטריד שהייתם מעדיפים להימנע ממנו. המאמר הבא יעניין את מי מכם שמחשבו האישי הינו מחשב מק והנושא הוא, טכנאי מק.

טכנאי מק זמין ושירותי

אמנם תקלות הן אירוע לא נעים ובטח שלא נוח, הוא משנה את שגרת יומכם וגורם לאיבוד זמן חשוב. אולם, אין צורך להיכנס למתח גדול ומיותר מכיוון שישנן מעבדות מחשבים המספקות שירותי תיקון איכותיים, אמינים, מקצועיים ושקופים.

מעבדות אלה מעסיקות לפחות טכנאי מק אחד ולעיתים יותר, שמתמחים בתיקונים שונים במחשב המק שלכם. ישנן מעבדות שישלחו אליכם טכנאי מק עד הבית ובמידת האפשר, הוא יבצע את התיקון בביתכם ויחסוך לכם זמן רב וכסף.

 

מתי מעבדת מחשבים ומתי תיקון בבית הלקוח?

אין ספק שהאופציה הטובה והנוחה ביותר עבור הלקוח היא תיקון בביתו אולם, לא כל תיקון ניתן לבצע מחוץ למעבדת המחשבים. תקלות במחשב הקשורות לתוכנה, טכנאי מק יוכל לפתור ולתקן בבית הלקוח אבל, תקלות מורכבות ונרחבות יותר הקשורות, על פי רוב, בחומרת המחשב, הדורשות את פרוק המחשב, יש לבצע אך ורק במעבדת מחשבים מקצועית שבה קיים הציוד המקצועי הדרוש וכל תנאי המעבדה המקובלים, בכדי לבצע תיקון בטוח ויעיל.

 

כשיש ספק אז אין ספק

על מנת לחסוך זמן ועוגמת נפש עליכם לנסות ולהבין, האם התקלה שמתרחשת במחשב המק שלכם הינה בתוכנה או בחומרה לכן, צרו קשר עם מעבדת מחשבים, תארו באזני טכנאי מק את תסמיני התקלה ורק אם יתברר שמדובר בתקלת תוכנה, בקשו ממנו להגיע אליכם הביתה.

חבל שתמהרו להזמין טכנאי מק לביתכם, הוא יגיע ויאבחן שמדובר בתקלת חומרה ורק אז ייקח את המחשב לתיקון במעבדת מחשבים, או שתאלצו אתם לעשות זאת מכיוון שלא כל טכנאי מק יספק לכם שירות למעבדה וחזרה. ישנם אלה שגורסים שעדיף בכל מקרה לקחת את המחשב למעבדת מחשבים המתמחה בתיקון מחשבי מק, הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלטענתם, זה יחסוך לכם זמן וכאבי ראש.

במקום להזמין טכנאי מק הביתה ולגלות שהתקלה מחייבת את לקיחת המחשב למעבדת מחשבים, עשו זאת כברירת המחדל הטובה ביותר מהתחלה, כשיש ספק אז אין ספק.

 

היתרונות של מעבדת מחשבים

  • מספר טכנאים במעבדה ולא טכנאי מק אחד בלבד.
  • ביצוע תיקון בתנאים אופטימליים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים.
  • ציוד מתקדם וחדיש שישנו רק במעבדת מחשבים מקצועית.
  • לא ייגרם נזק למחשב בשל בעיית חשמל סטטי.

 

האם נכון להשקיע בתיקון מחשב מק?

מחשבי מק הינם מחשבים יקרים מאוד הנחשבים לאיכותיים ומתקדמים במיוחד. בנוסף, ידועים מחשבי מק כמחשבים עמידים שיישארו אתכם זמן רב ויספקו לכם שירות טוב, אמין ויעיל. אי לכך, כשישנה בכל זאת תקלה במחשב מק, כדאי לקבל חוות דעת מקצועית של טכנאי מק, אודות מה מומלץ לעשות, לתקן את תקלות המחשב, מה שבדרך כלל אפשרי, או לקנות מחשב חדש.

אפשרו ביצוע אבחון מקצועי של המחשב על ידי טכנאי מק מוסמך מחשבי אפל, מתוך הבנה שניתן הרבה מאוד תקלות לתקן: תיקון או החלפת מסך, תיקון או החלפת לוח אם, תיקון או החלפת מאוורר, תיקון או החלפת ספק כוח, תיקון או החלפת דיסק קשיח וכן הלאה. תיקון מחשב מק על ידי טכנאי מק מקצועי יחסוך לכם כסף רב.

 

דברים שכדאי לדעת על טכנאי מק

מוצרי אפל הכוללים טאבלט, מחשבים ניידים, מקבוק, אייפונים ציוד נלווה ואביזרים, נחשבים למוצרים יוקרתיים ואיכותיים במיוחד. אולם, גם במוצרים הטובים והאיכותיים ביותר תקלות מתרחשות, אם בשל שימוש מאסיבי במוצר, אם בשל שחיקה, באגים כאלה ואחרים, קצר חשמלי ועוד. כשפתאום ישנה תקלת מסך, מקדלת או כל תקלה אחרת, מתחילים לחפש טכנאי מק מומלץ שיגיע לסייע לכם לפתור את הבעיה.

טכנאי מק הוא אדם שסיים בהצלחה הכשרה מקצועית של חברת אפל בישראל לרבות, הצלחה במבחן ההסמכה בסיום הלימודים. אפל מקנה הסמכות שונות ובניהן: תעודת מקצוען מוסמך אפל, עמית מוסמך אפל, תעודת טכנאי מק מוסמך אפל, תומך מקצועי מוסמך אפל וטכנאי מתאם מוסמך אפל.

לחברת אפל חשוב לייצר קהילה איכותית של משתמשי אפל, שתקבל בעת הצורך מענה מקצועי באמצעות טכנאי מק ואפל שהוסמכו כהלכה על ידי נציגי החברה. מטרת ההסמכה הייחודית של אפל הינה, הגנה על צרכני אפל שיקבלו תמיד שירות מקצועי, הוגן ואיכותי.

 

מהן ההסמכות שטכנאי מק ואפל מקבלים?

טכנאי מק עובר מגוון הסמכות ובניהן: יסודות (MACOS 11 ), באגים ותחזוקת תוכנות, טבלאות נתונים ורשתות, APL – LPX – 125 – NG Logic Pro 101, FAINAL CUT PRO X 10.4 גרסה מקצועית, יסודות I PAD, יסודות האייפון, יסודות המקבוק ויסודות פריסה. הסמכות אפל הינן בתשלום והן כוללות חיובים שנתיים לחידוש רישיונות המשמשים לפיתוח הסמכות חדשות ומעודכנות עבור מוצרי החברה.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?